Volné místo v: Policejní prezidium České republiky

Bezpečnostní pracovník Ochranné služby Policie ČR

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Strojnická 935/27, Holešovice, Praha, 170 00
Zadavatel Policejní prezidium České republiky (Ministerstvo vnitra)
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Ministerstvo vnitra

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky. Policie České republiky je podřízena ministerstvu vnitra. Tvoří ji policejní prezidium, útvary s celostátní působností, krajská ředitelství policie a útvary zřízené v rámci krajských ředitelství. Zákon zřizuje 14 krajských ředitelství policie. Jejich územní obvody se shodují s územními obvody 14 krajů České republiky

O nás

Bezpečnostní pracovník

- pracovní poměr u Ochranné služby Policie ČR na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru nebo ustanovení po zapracování a výborných pracovních výsledcích
na dobu neurčitou.

Náplň práce:

  • Zajišťování ochrany určených objektů, provádění obchůzek a obsluha bezpečnostního systému, včetně kamerového, vyhodnocování a sledování snímání okolí budov, archivace nasnímaných záznamů.
  • 12 hodinové služby, nepřetržitý směnný provoz.

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně střední vzdělání s výučním listem
  • Znalost práce s výpočetní technikou v rozsahu uživatele
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík

Požadované doklady:

  • Profesní životopis
  • Doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • Výpis z rejstříku trestů

Co Vám můžeme nabídnout:

  Platové zařazení:

  • Podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
  • Rizikový příplatek – 2.200,-kč.
  • Platová třída 04
  • Zvláštní příplatek -  750,- Kč
  • Osobní ohodnocení při nástupu ve výši -  1.000,- Kč
  • 3 měsíční zkušební doba
  • Zajímavou a zodp3 měsíční zkušební dobaovědnou práci
  • Sociální jistotu, zázemí a perspektivu státní organizace
  • Místo výkonu: Praha

Zájemci o pracovní poměr a případné další informace, mohou kontaktovat pana Ing. Josefa Slezáčka (vedoucího 6. skupiny. 3. odd. OOZÚaUO Ochranné služby Policie ČR) na telefonu zobrazit tel. číslo , mobil zobrazit tel. číslo , emailová adresa Odpovědět na inzerát_xxx

  • Praha
  • PRO SECURITY SE
  • 36 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
Nutně vás hledají
  • Tachov
  • Krajské ředitelství policie Plzeňského…
  • od 24 220 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. září
  • Ústí nad Labem
  • ESON s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 1. dubna
  • Turnov
  • ONTEX CZ s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 34 000 – 54 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ bezpečnost Bor ČR dění doba email EU hodnocení HR IT místo mobil Most možnost na dobu neurčitou náplň práce nařízení vlády nepřetržitý nové ohodnocení pečlivost plat policie práce pracovní pracovní poměr pracovník Praha profesní životopis příplatek řízení samostatnost sledování technik telefon vedoucí výkon výpočet vyšší vzdělání zaměstnanců zařazení zkušební doba znalost životopis informace kontakt kov list měsíční na dobu na dobu určitou náplň nařízení obsluha ochrany organizace osobní PC poměr PR profesní případ riziko služby sociální střední střední vzdělání systém třída uživatel zájem záznam zkušební