Volné místo ve firmě SECURITAS ČR s.r.o.

Pracovník (operátor) na dispečinku v bezpečnostní službě

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Nové Město, Praha
Firma SECURITAS ČR s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 18.000 – 22.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SECURITAS ČR s.r.o.

V České republice pomáháme dělat váš svět bezpečnější již 31 let. Jsme bezpečnostní agentura SECURITAS se sídlem v Praze a pobočkami po celé ČR.

Co od Vás očekáváme:

Náplň Vaší práce může být:

  • práce na operačním velínu – centrálním dispečinku, v nepřetržitém provozu
  • evidence nástupů bezpečnostních pracovníků do služeb
  • spolupráce na zajištění služeb

A nebo tato:

  • reakce na poplachy na hlídaných objektech
  • komunikace se zástupci zákazníka

Jakého kolegu či kolegyni hledáme?

  • takového, který se umí vypořádat s nenadálými situacemi, umí být samostatný, komunikativní a velmi pečlivý
  • rozumí si s PC a nebojí se moderních technologií
  • zdravotně způsobilého a trestně bezúhonného
  • ideálně má zkušenosti v oboru a je držitelem osvědčení o PK Strážný 68–008-E

Co Vám můžeme nabídnout?

  • NÁSTUPNÍ MZDU 105 Kč/hod. a další příplatky
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 12 hodinové pracovní směny
  • příjemný kolektiv a nové pracoviště na Praze 2

  • Praha
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. ledna
  • Řepy, Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Valašské Meziříčí
  • ANIM plus - RS, s.r.o.
  • 14 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 6. června
  • Jablonec nad Nisou
  • ACL Anodizing s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. září
  • od 17 000 Kč
  • Holešov
  • Merlin People s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 29. září
  • Bor
  • TARLIN PRO s.r.o.
  • od 18 600 Kč
  • Pardubice
  • Clever People s.r.o.
  • 16 000 – 35 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • České Budějovice
  • Robert Bosch, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Nusle, Praha
  • Avast Software s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Náchod
  • Finanční Institut s.r.o.
  • od 55 000 Kč
  • Staré Město, Praha
  • Hard Rock Cafe (Czech Republic), s.r.o.
  • od 20 000 Kč

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

AJ akce bezpečnost Bor den EU evidence hledám IT komunikace Luže Most na dobu neurčitou náplň práce nové operátor plat práce pracoviště pracovní pracovník příplatky směny spolupráce stráž zkušenosti daný kolektiv kov na dobu náplň obor operační PC PR příjemný situace technolog zákazník zástupci zkušenost