Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Inženýr Kvality S Aj (Od 45.000 Kč)

Lokalita Hodonín
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Inženýr / inženýrka kvality
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte již nějaké zkušenosti v oblasti kvality a v řešení reklamací? Jste týmový hráč a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Výborně! Zašlete nám váš životopis.

Hledáme novou posilu na pozici: INŽENÝR KVALITY S AJ (OD 45.000 KČ)

Náplň práce:

* Odpovědnost za kvalitu
* Analýza a zlepšování výrobních procesů
* Provádění interních auditů
* Spolupráce s týmem
* Řešení, reporting a evidence zákaznických požadavků a reklamací
* Provádění 8D reportů
* Implementace ERP systému IFS

Co od Vás očekáváme:

* Alespoň SŠ vzdělání
* Praxe min. 2 roky na obdobné pozici
* Znalost systému řízení kvality ISO 9001, ISO 14001
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Znalost nástrojů kvality
* Znalost technické dokumentace
* Znalost systému ERP

Co Vám můžeme nabídnout:

* Zajímavé platové ohodnocení
* Finanční bonusy
* 25 dní dovolené
* Dotované obědy
* Výhodné volání
* Čisté a moderní prostředí
* Příspěvek na pojištění

* Místo výkonu práce: Hodonín

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Pokorny industries s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., MND Drilling & Services a.s., Karel Kaňák, s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., ROSSO STEEL, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Dělník / Dělnice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Vedoucí týmu / Team leader, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Technický manažer / manažerka v energetice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Inženýr / inženýrka kvality

Hodonín, Lužice, okres Hodonín, Rohatec, Čejč, Bzenec, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Zaječí

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

AJ analýza audit bonus bonusy Bor den dění dokumentace evidence hledám hodnocení Hodonín HR interní inženýr ISO IT komunikace kvality místo náplň práce odpovědnost ohodnocení plat pojištění práce praxe prostředí příspěvek reklama reporting řízení spolupráce výkon vzdělání zkušenosti znalost životopis anglické anglický anglický jazyk dokument dovolené finanční jazyk místo výkonu práce náplň nástroj oblast oblasti platové ohodnocení PR problém proces procesů report rok řešení stroj systém technické tým výrobní zkušenost