Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Provozní ředitel/COO_Brno

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Management, Oblastní ředitel / ředitelka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Vedoucí týmu / Team leader
Min. vzdělání Bakalářské
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2), Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 90.000 – 150.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 5. 2024
Kontakt Hana Adamusová, zobrazit tel. číslo

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Společnost LEAD HR hledá kandidáta na pozici COO / Provozního ředitele pro významnou firmu, inovativní společnost působící v oboru výroby a distribuce kosmetiky. Tato pozice je určena pro zkušeného a dynamického kandidáta inspirovaného výzvami, který je ochoten řešit problémy a stát se součástí mimořádného růstu společnosti s hlavní sídlem v Brně.

Náplň práce:

Jako COO / Provozní ředitel se stanete klíčovým členem vedení, kde budete zodpovědní za zastřešení provozu a strategický nákup, zajištění externích výrobních kapacit a řízení dodavatelského řetězce pro kompletní portfolio kosmetických a nekosmetických produktů.

Cílem je zajistit synergii svěřených oddělení, ustálení procesů, úzké a efektivní napojení na oddělení mimo operations (zejména marketing, finance) a leadership.

Další svěřené kompetence:

Nastavení funkčních procesů a klíčových parametrů jednotlivých kroků výroby, resp. dodávek produktů.

Tvorba a zajištění krizových scénářů ve výrobě či dodavatelském řetězci.

Odpovědnost za warehouse, logistiku a kvalitu.

Co od Vás očekáváme:

Zkušenosti z FMCG segmentu, ideálně z oblasti vývoje a provozu dodavatelských řetězců.

Schopnost nastavit a spravovat klíčové parametry jednotlivých kroků výroby i dodávek produktů.

Silné vyjednávací schopnosti, orientace na čísla, odolnost vůči tlaku a zodpovědný přístup.

Nutný rozhled v dodavatelských řetězcích na mezinárodní úrovni.

Silné vyjednávací schopnosti (AJ samozřejmostí).

Preferujeme kandidáty z okolí Brna (mimobrněnští kandidáti musí počítat s častým dojížděním).

Co Vám můžeme nabídnout:

Těšíme se na kandidáty, kteří jsou nadšení pro oblast beauty a mají zájem o vývoj nových produktů. Náš klient nabízí odměnu odpovídající dovednostem a kompetencím, plus bonusy za splnění KPIs.

Firemní vůz pro firemní i soukromé účely.

Dále pak 25 dní dovolené, 2 sick days, slevy na produkty, multisport kartu, stravenky, jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce, vzdělávací kurzy, children-friendly prostředí.

Typ pracovní smlouvy:
Preferujeme HPP, další podmínky kontraktu jsou záležitostí individuální domluvy (je možnost IČO) s flexibilní pracovní dobou.

Místo výkonu:

Brno, popř. Praha (je nutno počítat s častým dojížděním)

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více o této velmi zajímavé příležitosti, neváhejte nám zaslat váš životopis nebo kontaktní údaje.

Těším se na naše spolupráci!

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Children-friendly office Children-friendly office
  • Parkoviště Parkoviště

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

AJ akce bonus bonusy Bor Brno cíle den dění flexibilní hlavní HR IT kandidát kurz kurzy leadership marketing mezinárodní místo Most možnost nabídka náplň práce odpovědnost plnění podmínky pozice práce pracovní pracovní smlouvy Praha prostředí růst ředitel řízení sick day SOU společnost společnosti sport stravenky vedení výkon vzdělávací kurzy vzdělávání zkušenosti životopis cíl člen dovednost dovolené externí finance firemní inovativní jazyk kompetence kontakt kontaktní údaje kontrakt kov logistik mimořádné náplň národní oblast oblasti obor oddělení odpovědní odpovědný PR problém proces procesů příležitost příležitosti přístup rok řešení schopnost schopnosti smlouvy součást stav strategický tvorba tým údaj výrobní výroby vzdělávací kurz zájem zkušenost