Provozní ředitel

Lokalita Brno
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Sára Nechutová, zobrazit tel. číslo

Do stabilní slovenské společnosti, která letos v dubnu úspěšně otevřela novou pobočku v Brně, a která se zabývá realizací nejmodernějších obvodových plášťů a výplní stavebních otvorů, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici provozního ředitele, který bude za tuto novou pobočku zodpovědný.

Není zde rozhodující vzdělání ani délka praxe, ale důležité je, jaký máte drive a nadšení podílet se na něčem novém. A protože se jedná o výkonnostní pozici, tak Vás za Vaše úsilí čeká motivující odměna.

Popis pozice:

Co bude náplní Vaší práce?

  • Budete zodpovědný za řízení a fungování brněnské pobočky
  • Povedete menší tým pracovníků
  • Budete reportovat výsledky pobočky
  • Budete zodpovídat za plnění obchodního plánu a rentability zakázek
  • Povedete pravidelné porady
  • Povedete obchodně-technická jednání s klíčovými klienty
  • Budete řídit a koordinovat projekty společnosti a klíčové zakázky

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

  • Máte SŠ/VŠ vzdělání
  • Máte praxi z podobné pozice (ideálně projektový management nebo stavebnictví)
  • Máte zkušenosti s vedením týmu
  • Jste aktivním řidičem skupiny B
  • Jste zodpovědný, spolehlivý, komunikativní a orientovaný na výsledek

Nabízíme:

Co bude Vaší odměnou?

  • Fixní ohodnocení s motivující výkonnostní složkou mzdy
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Nástup na HPP možný ihned
  • Propracovaný systém školení
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Krátké pátky
  • 2x měsíčně home office
  • Sleva na firemní produkty a služby
  • 2x ročně teambuilding
  • Firemní obědy

Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Budu se na Vás těšit!

Máte zájem o tuto nabídku?