Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Údržbář (m/ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Dašice
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Technik / technička výroby
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 38.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte zajímavou práci v přátelském kolektivu s velmi atraktivní mzdou? Chcete zajišťovat bezproblémový provoz výrobního procesu?

Pro našeho dlouhodobého klienta, hledáme kolegy na pozici údržbář do týmu.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za neprodlené odstranění závady a poruchy strojů
  • preventivní údržba strojů
  • zajišťování evidence provedených oprav a dalších zásahů do parametrů strojů
  • zodpovědnost za dodržování standardů 6S a udržování pracoviště v čistotě
  • spolupráce s technikem BOZP a PO

co vám nabídneme:

  • spolupráci na HPP
  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost práce na 1 směnu bez nutnosti elektro oprávnění
  • mzdu až 40 000 Kč/měsíc
  • 13. mzdu a 14. mzdu ve výši ročního výsledku společnosti
  • stravenkový paušál 100 Kč/den
  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • a mnoho dalších benefitů

co od vás očekáváme:

  • SO nebo SŠ technického směru
  • zkušenosti s údržbou strojů ve výrobě
  • vysoká flexibilita - ochotu pracovat přesčas či pracovat v urgentních případech mimo stanovenou směnu
  • poctivý a zodpovědný přístup k práci

jak se přihlásit:

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ benefit BOZP den dodržování elektro EU event evidence hledám inzerát IT měsíc mezinárodní možnost na dobu neurčitou nabídka nabídka práce náplň práce NDA odpověď odpovědnost otázky OZP paušál práce pracoviště přesčas řízení smlouva společnost společnosti spolupráce stabilní stravenkový paušál technik vysoká zkušenosti dar kolektiv kontakt kov na dobu náplň národní odpovědný oprávnění PR problém proces přátelské případ přístup roční standard stroj technické tým údržba výběr výrobní zkušenost