Hledáme lidem práci Manpower

Junior specialista marketingu – mezinárodní společnost

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Marketing, reklama, média a PR
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Andrea Bolvanová, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s přátelskou a neformální atmosférou, která se zabývá obalovými materiály a sídlí v Říčanech u Prahy?

Pozice je vhodná pro muže i ženy, kteří mají zájem se uplatnit v marketingu a ovládají angličtinu alespoň na středně pokročilé úrovni. Předchozí zkušenosti s marketingem jsou vítané, ale ne nutností. Hledáme především člověka, který se o marketing aktivně zajímá, sleduje trendy a bude přicházet s novými nápady, jak marketing ve společnosti vylepšit.

Odměnou vám kromě fixní mzdy budou roční bonusy, 27 dní volna, flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování, Multisport kartu a mnoho dalšího! Nástup možný ihned nebo dohodou. Kanceláře v Říčanech u Prahy.

Popis pozice:

  • budete pomáhat e-commerce manažerovi se správou webových stránek (změny textu, aktualizace promo nabídek)
  • uvítáme, když budete po zapracování přicházet s vlastními nápady, jak optimalizovat SEO text
  • čeká vás i práce s online redakčními systémy a briefing e-newsletterů
  • budete podporou manažerovi při práci s Google Ads, Bing a Sklik kampaněmi
  • každé ráno aktualizujete data v marketingových a obchodních reportech na základě informací v systému
  • také budete vytvářet příspěvky na sociální sítě (FB, Linked In, Youtube)
  • písemná a telefonická komunikace v angličtině s kolegy ze zahraniční centrály
  • podpora dalších marketingových aktivit

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání
  • zápal pro marketing a orientace v tomto prostředí (pojmy SEO, PPC, GA4 vám nejsou cizí)
  • minimálně středně pokročilá znalost angličtiny je třeba kvůli e-mailové komunikaci se zahraničními kolegy

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností
  • roční bonus cca v hodnotě vaší mzdy
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na Multisport kartu
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • každý týden firemní snídaně
  • kanceláře v Říčanech u Prahy
  • velmi přátelská a uvolněná atmosféra na pracovišti
  • smlouva na HPP
  • nástup možný ihned či dohodou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ bonus bonusy data den doba e-mail flexibilní Google hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát komunikace kurz kurzy manažer marketing mezinárodní místa mzdy obchodní ohodnocení online pec plat podpora postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa právo prostředí příspěvek sick day smlouva SOU specialist specialista společnost společnosti sport stravování telefon trendy týden uchazeč vhodná vyšší vzdělání Youtube zkušenosti změny znalost atmosféra daně dohodou dovolené firemní jazyk kampaně kov list materiál mzdové na pracovišti národní obchod PC PR profi přátelská případ příspěvky přístup report roční sociální systém systémy trend volna volná pracovní místa zahraniční zájem zkušenost