Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní Manager - automobil + štědrý fix

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 55.000 – 80.000 Kč
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte novou pracovní výzvu? Technika Vám není cizí? Právě hledám posilu do Obchodního oddělení pro lokality: západní, severní, střední a jižních Čechy.

Hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti nové akvizice i stávající portfólio klientů.

Popis pozice:

  • jednání ve výrobních společnostech ohledně technických řešení
  • péče o stávající zákazníky -
  • podpora technických řešení u zákazníků
  • akvizice nových zákazníků
  • tvorba cenových nabídek
  • spolupráce na realizaci projektů
  • prodej v oblasti robotiky a automatizace

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s vyjednáváním a obchodními strategiemi
  • Znalost anglického jazyka B1: využijete při interní komunikaci
  • Vzdělání nejlépe technického směru

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • prostředí s velkou mírou zodpovědnosti a flexibility v rámci organizace pracovního týdne a práce z home office.
  • Automobil i k soukromým účelům.
  • firemní iPhone, iPad a notebook,
  • příspěvek na sport a volný čas (Multisport/FlexiPass)
  • jazyková výuka v rámci pracovní doby
  • příspěvek na stravování
  • Kurzy a školení
  • Firemní a kulturní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

AJ akce auto automobil hledám home office HR interní inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy manager místa mobil nové obchodní odpovědnost Office ohledně péče podpora postup pozice práce pracovní pracovní místa prostředí příspěvek SOU společnost společnosti spolupráce sport strategie stravování školení technik uchazeč vyjednávání vyšší vzdělání zkušenosti znalost anglické automat automatizace Čechy doby dovolené firemní jazyk jednání jižní kov kulturní lokality obchod oblast oblasti oddělení organizace PR pracovní doby prodej profi projekt případ přístup robot řešení sever severní střední technické technický technika tvorba volná pracovní místa výrobní zákazník zkušenost