Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Montážní dělník, 28 000,- Kč/měs, 5 týdnů dovolené, Beroun

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Beroun
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 28.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme nové zaměstnance na dělnické pozice pro americkou společnost se sídlem v Berouně.
Společnost se zabývá kompletní výrobou chladících a mrazících boxů.

Co budete dělat?

  • náplní Vaší práce budou montáže jak dílčích kusů, tak celých chladících zařízení určených pro obchodní domy
  • NEjedná se o pásovou výrobu

Co nabízíme?

  • zaměstnání na HPP se smlouvou na 3 roky
  • mzda od 21 000,– do 28 000,– Kč/měs (dle pracovní pozice a výkonu)
  • nadstandardně placená přesčasová hodina (+20,– Kč/netto)
  • extra bonus za pracovní výkon a nasazení
  • 25 dní dovolené
  • týdenní zálohy na mzdu
  • výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
  • příspěvek na vlastní bydlení 1 500,– Kč/měs
  • v případě zájmu zajistíme ubytování na naší ubytovně v Berouně

Co očekáváme?

  • praxe v oboru není podmínkou (vše Vás rádi naučíme)
  • ochota pracovat na 3 směny
  • spolehlivost a pečlivost

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku zobrazit tel. číslo , kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00. Volat můžete také na tel. zobrazit tel. číslo .

Elektromontér

Nutně vás hledají
  • Praha
  • TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Chrášťany, Praha-západ
  • ECOM spol. s r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Liboc, Praha
  • Základní škola Dědina, Praha 6,…
  • 10 000 – 20 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Praha
  • INOS Zličín, a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Praha
  • Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
včerejší
  • Praha
včerejší
  • Praha
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Držkov
  • TECHNOSKLO s.r.o.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 9. července
  • Plzeň
  • Beryko s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Třeboň
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • od 16 100 Kč
  • Pardubice
  • APAG Elektronik s.r.o.
  • od 26 000 Kč

TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o., DoDo Czech s.r.o., Formet, s.r.o., D-Eco Friendly Company s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., SKYCLEAN s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., L & L Products, s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., ECOM spol. s r.o., Česká pošta, s.p., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., ProJobEU s.r.o., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, HOFMANN WIZARD s.r.o., XXXLutz, PLAS s.r.o., PORR a.s., Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6, Barrandov Studio a.s., OLEX - PRAHA, s.r.o., VENTURA Food & Catering, s.r.o., ČESKÁ TELEVIZE, Zrno zrnko s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Městská poliklinika Praha, Alena DOLEŽALOVÁ, KLENOTA s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., INTERSIGN, s.r.o., O.K. SERVIS BioPro, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Novitim s.r.o., INOS Zličín, a.s., Manuvia GreatWork s.r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., Markmont, s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Talentica s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., Avardy s.r.o., TEMEC FACILITY a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Krejčí / Švadlena, Rámař / Rámařka, Tesař / Tesařka, Tkadlec / Tkadlena, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Projektový / projektová manažerka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice prádelny

Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Liboc, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 4 - Komořany, Praha 5 - Smíchov, Praha 4 - Podolí, Praha 6 - Dejvice, Praha 4 - Nusle, Praha 1 - Nové Město, Praha 1 - Staré Město, Praha 4 - Libuš, Kladno, Středokluky

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Odbory - proč a jak je založit

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ Beroun bonus Bor dělník den hodina IT mzda náplň práce NDA nové obchodní pečlivost plat pozice práce pracovní pracovní dny pracovní pozice praxe přesčas příspěvek řízení směny společnost týden ubytování v bance výkon výplata zaměstnání dar díl dny dovolené náplň obchod obor placená PR případ rok standard