Operátor výroby 35 000 Kč a 5 týdnů dovolené

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Úžice, okres Mělník
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 30.000 – 35.000 Kč
Kontakt Mgr. Adam Krumpl, zobrazit tel. číslo

Jaká bude náplň Tvé práce?

  • Obsluha výrobního zařízení
  • Dodržování technického postupu
  • Snadná montážní činnost
  • Kontrola zhotovených výrobků

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • Máš zkušenosti na obdobné pozici – výhodou
  • Zručnost a technické myšlení
  • Časová flexibilita
  • Jsi pozitivně naladěný člověk
  • Jsi ochotný do budoucna pracovat ve vícesměnném provozu (prozatím jednosměnný provoz)

Co vše od nás dostaneš?

  • Krásné mzdové ohodnocení až 35 000 Kč (dle zkušeností)
  • 5 týdnů dovolené – chceme, aby naši zaměstnání byli náležitě odpočatí
  • Možnost závodního stravování
  • Stravenky formou paušálu – 60 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Kafetérie
  • Budeš se podílet na novém projektu v oblasti elektromobility

Máte zájem o tuto nabídku?