Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Přijmeme Tchibo skladníky za 22 800,- Kč/měs (Cheb)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Cheb
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.800 – 23.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme nové skladníky do společnosti zabývající se skladováním a logistikou zboží značky Tchibo sídlící v Chebu.

Nabízíme

  • smlouvu na HPP na 3 roky
  • mzdu 19 800,– Kč/měs (vč. bonusů)
  • pokud budete řídit VZV získáte další 3 000,– Kč/měs
  • stravování na pracovišti zdarma
  • 5 týdnů dovolené
  • týdenní zálohy na mzdu
  • možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet
  • v případě zájmu zajistíme ubytování v Chebu
  • příspěvek na dopravu

Náplň práce

  • práce ve skladu, se skenerem
  • manipulace se zbožím, kompletace, balení, etiketování, pickování
  • práce ve dvousměnném provozu vhodná pro ženy i muže

Požadavky na uchazeče

  • čistý rejstřík trestů
  • základní znalost práce na PC
  • spolehlivost

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince zobrazit tel. číslo , která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 – 17:00 hodin.

Hledáte lepší práci? Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let. LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

TFS International s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Šmídl s.r.o., Jitka Poláková, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Kaufland Česká republika v.o.s., rejman logistics, s. r. o., Tritia spol. s r.o., STAVBY LF s.r.o., Martin Rejman, BAUER Logistic s.r.o., Thi Huong Dinhová, Stavby IS, s.r.o., LAGARDE SPEDITION spol. s r.o., Kotra Transport Logistic s.r.o., ELČI s.r.o., BENKA TRANSPORT s.r.o., VDF global, s.r.o., AKV bus a.s., TRISTABAU s.r.o., HS LINE, s.r.o., Müller Fresh Food Logistics s.r.o., Zemědělské družstvo Křižovatka, Rolnická Skalná s.r.o., KSZ s.r.o., ept connector s.r.o., Petr Houček, Farma Bublava, s.r.o., MGA Forest s.r.o., Vítězslav Rejent, Dřevospol Ivančik s.r.o., Văn Phé Đo, VEMASPED s.r.o., Waste Solutions s.r.o., PETRATRANS s. r. o., HenyTrans s.r.o., F.M. Stav s.r.o., MARENT DEMOLICE s.r.o., Stavební recyklace s.r.o., K & K AUTOTRANS spol. s r.o., Josef Rybár, FUKA TRANSPORT, s.r.o., Karel Urban, TOP TRANS LINE s.r.o., LIGNETA autobusy s.r.o., PVKP stavební, s.r.o., Auto-Jeřáby Brožovský s.r.o., AB Metal Recycling, s.r.o., SLUMM LOG s.r.o., BUBASTAV s.r.o., Avers-Trans s.r.o., SUAS Agro s.r.o., Zemědělské družstvo "ROZVOJ" se sídlem v Trstěnicích, Goldmoon-DH, s.r.o., ROYAL CZECH PORCELAIN s.r.o., Roman Majgot

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Pekař / Pekařka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Údržbář / Údržbářka, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Cheb, Celá ČR, Františkovy Lázně, Sokolov, Mariánské Lázně, Křižovatka, Nový Kostel, Habartov, Bukovany, okres Sokolov, Luby, Citice, , Dolní Rychnov, Svatava, Královské Poříčí, Staré Sedlo, okres Sokolov, Trstěnice, okres Cheb, Kraslice, Nové Sedlo, okres Sokolov

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ bonus budoucnost česká den Cheb IT možnost náplň práce nové plat platy požadavky práce pracovní pracovní dny příspěvek sklad společnost společnosti stabilní stravování telefon týden ubytování uchazeč vhodná výplaty zdarma znalost bezplatné dar dny dovolené kontakt kov logistik na pracovišti náplň PC personální PR případ rok trh značky