Lakýrník-ce I mzda od 40.000 Kč I Ubytování ZDARMA+Benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Vysoké Mýto
Firma SH Job Partners s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Lakýrník / Lakýrnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč
Kontakt Nikolas Marec, zobrazit tel. číslo

Hledáme další skvělé parťáky do pracovního kolektivu firmy zaměřené na                              AUTOBUSOUVOU výrobu – na pozici LAKÝRNÍK/CE s benefity a možností ubytování ! 👈

Obsazovaných míst je více, nebojte se přihlásit ! 🖐

Věnujeme se každému zájemci.

Náplň práce:

  • Jednoduchá povrchová úprava čištěním a odmašťováním ploch
  • Ochrana ploch pastou a páskou před nátěrem a stříkáním
  • Povrchová úprava tvarově jednoduchých a malých součástí
  • Úprava máčením, stříkáním a natíráním základní barvou
  • Stříkání nápisů stříkací barvou přes šablonu
  • Příprava tmelu na běžné tmelení

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup
  • Zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání na HPP
  • Nástupní mzdu od 35 000 Kč + níže uvedené příplatky a benefity
  • Po zapracování navýšení mzdy až na 240 Kč/hod ( 42.500 Kč + bonusy )
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonus 1750 Kč/měs za docházku
  • Odměny podniku od 3000 Kč / měsíc
  • Ubytování ZDARMA - při trvalém bydlišti nad 100 km
  • Příplatky dle ZP
  • Příspěvky na stravování 55%
  • Možnosti přesčasů
  • Odměna za doporučení nových kolegů až 30 000 Kč
  • Možnost čerpání záloh
  • Servis Koordinátora 24/7

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: e-mail přes odpovědní formulář případně na tel. čísle zobrazit tel. číslo

Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.

Těšíme se na Vás !

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

auto benefit benefity bonus bonusy Bor den e-mail Facebook hledám HR inzerát IT job jobs Mašťov měsíc možnost mzda mzdy nabídka náplň práce odměny partner plat podnik práce pracovní praxe přesčas příplatky SOU stravování ubytování úprava vyučení v oboru zaměstnání zdarma zdravotní bar dar dovolené firmy kolektiv kontakt kov možnosti náplň obor odměna odpovědný ochrana PR případ příprava příspěvky přístup servis součást výše vyučení zájem zdravotní způsobilost způsobilost