Volné místo ve firmě Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.

Zpracovatel hotovosti - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 32.000 KČ

Pracovní poměr práce na plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy, seniory, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené, zdravotně postižené
Lokalita Praha  Libeň, Praha
Firma Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 32.000 Kč
Kontakt Vojtěch Horký, zobrazit tel. číslo

O nás

Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.

Společnost Brink’s (NYSE:BCO) je celosvětový lídr v oblasti komplexní správy hotovosti, platebních řešení a zabezpečené plánované přepravy včetně přepravy hotovosti, bankomatů, služeb správy hotovosti (včetně outsourcování trezorů, zpracovávání peněz a inteligentních služeb uložení ) a mezinárodní přepravy cenností. Mezi naše zákazníky patří finanční instituce, maloobchodníci, vládní agentury (včetně centrálních bank), tiskárny cenin, klenotníci a další obchodní podniky po celém světě. Naše celosvětová provozní síť ve 53 zemích poskytuje služby zákazníkům ve více než 100 zemích.

O nás

Společnost Brink’s je celosvětový lídr v oblasti komplexní správy hotovosti, platebních řešení a zabezpečené plánované přepravy včetně přepravy hotovosti, bankomatů, služeb správy hotovosti (včetně outsourcování trezorů, zpracovávání peněz a inteligentních služeb uložení ) a mezinárodní přepravy cenností. Mezi naše zákazníky patří finanční instituce, maloobchodníci, vládní agentury (včetně centrálních bank), tiskárny cenin, klenotníci a další obchodní podniky po celém světě. Naše celosvětová provozní síť ve 53 zemích poskytuje služby zákazníkům ve více než 100 zemích.

Náplň práce:

  • zpracování zásilek s hotovostí pomocí bankovní techniky
  • příprava dotací pro bankomaty a zpracování zbytkové hotovosti
  • evidence a reporting na PC
  • administrativa zásilek

PRACOVIŠTĚ

  • noční počítárna (kombinace odpoledních a převážně nočních směn)
  • počítárna bankomatů (střídání noční a odpolední směny)
  • trezor (střídání denní a noční směny)

Co od Vás očekáváme:

  • plnoletost
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • fyzická náročnost práce
  • spolehlivost, čestnost, pečlivost
  • základy práce s PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hrubou mzdu až 32.000 Kč po zkušební době včetně příplatků
  • náborový příspěvek 32.000 Kč
  • perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace
  • 25 dnů dovolené
  • benefitní program Cafeterie
  • motivační program
  • tematické soutěže
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo kompenzační příplatek ve výši 750 Kč
  • měsíční výkonnostní odměny až 2 000 Kč
  • odměna za doporučení kolegy až 25 000 Kč
  • odměna za zaučení kolegy až 1 500 Kč
  • Multisport karta
  • zvýhodněné volání pro zaměstnance a jejich blízké

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát