- 43 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.
Máte alespoň SOU vzdělání a praxi s lakováním? Jste pečliví, zodpovědní a záleží Vám na kvalitě odvedené práce? Pak mi zašlete svůj životopis!
Hledáme šikovnou posilu do týmu na pozici: LAKÝRNÍK - 1 SMĚNA (32-40.000 KČ)
* Lakování ocelových kontejnerů,
* Příprava před lakováním
* Finální broušení a tmelení
* Obsluha VZV
* Vážení hotových výrobků
* SOU/ SŠ vzdělání
* Praxi z obdobné pozice
* Zkušenost s lakováním
* Manuální a technické dovednosti
* Pečlivý přístup
* Bonusy/ prémie
* Příspěvek na penzijko
* Příspěvek na stravování
* Možnost ubytování
* Další firemní benefity
* Lokalitu: okres Přerov

Přemýšlíte, zda lze dát výpověď z dohody o provedení práce e-mailem, nebo jestli stačí poslat SMS? Ukončení dohody o provedení práce má svá pravidla. Podívejme se, kdy je elektronická výpověď z DPP v pořádku a kdy se může nepříjemně zkomplikovat.

Pokud si student nebo rodič na rodičovské/mateřské dovolené chtějí přivydělat, mají možnost pracovat pod tzv. dohodou o provedení práce. Jedná se o jednoduchou a rychlou formu pracovní dohody, při které nehrozí velké papírování. Co se v DPP změnilo od roku 2026?

Pokud se chystáte na dovolenou, budete dlouhodobě mimo kancelář nebo jste nemocní, nezapomeňte si nastavit automatickou odpověď. Ukážeme vám, jak má vypadat a připojíme i vzory možných odpovědí. V článku naleznete i vzor automatické odpovědi v angličtině. Víte, že ve svém Outlooku můžete nastavit i pravidla, jak se bude příchozí pošta třídit?

Vybrat si dobře firmu, ve které budete pracovat, neznamená jen brát super výplatu. Zvlášť pokud jde o práci rukama, kde jde často i o zdraví a čas pro sebe a rodinu. Dobrý zaměstnavatel také otevřeně komunikuje, nabízí jistoty a je předvídatelný. Už při prvním kontaktu tak můžeme poznat, jestli něco nehraje.