- 50 000 Kč
- Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
- Vhodné také pro cizince
Již od roku 2007 si naše společnost M3 konzult, s.r.o. úspěšně buduje dobré jméno v oblasti provozní bezpečnosti.
Poskytujeme odborné poradenství v požární ochraně, BOZP a HACCP v rámci celé ČR.
Jsme moderní firma s lidskou tváří. Klientům pouze neslibujeme nesplnitelné, ale hledáme jedinečná řešení.
Jsme odborníci. Nejsme "fabrika" na lidi. Jsme malá firma o cca 10 zaměstnancích. U nás se nekřičí, ale debatuje s cílem vždy najít řešení - za to jsme placeni.
Pokud se chcete realizovat a rozvíjet, přidejte se k našemu týmu.
Zabýváme se odborným poradenstvím v oblasti požární ochrany, bezpečností práce a hygieně potravinových provozů.
Zajišťujeme externí poradenství pro firmy různých velikostí a z různých oborů na celém území ČR.
Co bude Vaší prací?

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.