Hledáme lidem práci Manpower

Specialista BOZP/PO

Lokalita Čáslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro automotive společnost se sídlem v Čáslavi hledáme nového kolegu do týmu.

Popis pozice:

  • zodpovědnost za BOZP/PO v celé společnosti
  • zajištění a provádění školení v oblasti BOZP a PO u kmenových i externích zaměstnanců
  • provádění preventivních kontrol BOZP a PO a zavádění nápravných opatření
  • sledování a implementace legislativních požadavků a změny v oblasti BOZP a PO
  • analýza a odstranění rizik na pracovišti
  • evidence pracovních úrazů, vyhodnocování jejich příčin s návrhem na opatření ke zvýšení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Profil kandidáta:

  • vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • osvědčení Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb. a Osvědčení o odborné způsobilosti v požární ochraně (Technik PO) výhodou
  • orientace v právních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
  • pokročilá znalost AJ
  • samostatnost, flexibilita, organizační a komunikační schopnosti
  • ideálně praxe v mezinárodní firmě

Nabízíme:

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • každoroční valorizace platu
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecnké benefity: dotované závodní stravování, placené vzdělávání, firemní akce, benefitní cafeterii 4000,-/rok, Příspěvek na dětský letní tábor 1500,-/dítě…)
  • pružná pracovní doba

  • Litvínov
  • ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační…
  • od 16 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Bruntál
  • Specialist Service, s.r.o.
Zveřejněno: 14. srpna
  • Poděbrady
  • COMFI, s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Příbram
  • RAVAK a.s.
  • 18 500 – 20 000 Kč
  • Třebíč
  • TIPA Telekom plus a.s.
  • 23 000 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Uhlířské Janovice, Poděbrady, Hradec Králové, Mnichovice, okres Praha-východ

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Trainee program – první práce pro absolventy

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

AJ akce analýza auto benefit benefity bezpečnost Bor BOZP Čáslav den dění doba event evidence hledám HR IT kandidát mezinárodní Most náplň práce nové odpovědnost OZP pec plat pozice práce pracovní pracovní doba praxe pružná pracovní doba příspěvek samostatnost sledování specialist specialista společnost společnosti stabilní stravování školení Tábor technik úraz vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zdraví změny znalost dítě dovolené externí firemní komunikační legislativní list na pracovišti náplň národní oblast oblasti odbor odborné ochrany placené PR právní profi pružná předpis roční rok schopnost schopnosti technické tým úkol výše závod způsobilost zvýšení