Hledáme lidem práci Manpower

Specialista BOZP a PO

Lokalita Česká Třebová
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového parťáka na pozici Specialisty BOZP a PO, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá strojírenskou výrobou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Česká Třebová

Popis pozice:

vyhledávat nebezpečí a hodnotit rizika na pracovištích

vyšetřovat a evidovat pracovní úrazy a vystavovat nápravná opatření

příprava podkladů na kategorizaci prací

posouzení a schvalování procesu CHLaS, tvorba KHP

preventivní kontroly dodržování BOZP a PO na pracovišti

sledování a dodržování právních předpisů BOZP a PO

provádění pravidelných interních auditů a ročních prověrek bezpečnosti

školení a zajišťování odborné přípravy zaměstnanců v oblasti BOZP, PO

vytváření interní dokumentace v oblasti BOZP, PO

zastupovat společnost při jednání s orgány státní správy v oblasti BOZP, PO

spolupracovat při zajištění kontrol a revizí PO

Profil kandidáta:

SŠ nebo VŠ technické směru, případně přírodovědné zaměření

Odborně způsobilá osoba v prevenci rizik

Odborně způsobilá osoba v PO

odborná způsobilost podle § 44b zákona č. 258/2000 Sb. k nakládání s látkami vysoce toxickými

ŘP Sk. B

znalost legislativy BOZP/PO a normy ISO 45001

znalost legislativy EMS, ISO 14001 a 9001 výhodou

Nabízíme:

Individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

13. mzdu, školkovné

příspěvky na stravování/stravenky

zvláštní placené volno 6 dnů/rok

příspěvky na ŽP nebo PP

odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

  • Litvínov
  • ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační…
  • od 16 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Bruntál
  • Specialist Service, s.r.o.
Zveřejněno: 14. srpna
  • Nový Bor
  • CRYSTAL M.M.O., s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Znojmo
  • Opti - project s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Plzeň
  • FUTURA AM s.r.o.
  • 25 594 – 32 269 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

AJ audit bezpečnost bonus bonusy Bor BOZP Česká Třebová dění dodržování dokumentace event hledám hodnocení HR interní ISO IT kandidát listy měření místo náplň práce normy nové ohodnocení OZP pec placené volno pozice práce pracovní pracovní úraz rizika rozvoj sledování SOU specialist specialista společnost stravenky stravování školení Třebová úraz volno výkon vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zdarma znalost bezpečí české člen dar dokument finanční firmy jednání kontroly kov list místo výkonu práce na pracovišti náplň oblast oblasti odbor odborná odborné placené PR pracovní úrazy právní proces profi projekt přátelské předpis případ příprava přípravy příspěvky roční rok správy stav stroj školkovné technické tvorba tým úrazy zahraniční zaměstnanecký zkušenost způsobilost