Hledáme lidem práci Manpower

BOZP specialista

Lokalita Klášterec nad Ohří
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

  • Zavádění, údržba a zlepšování systémů řízení v oblasti BOZP a PO
  • Zpracování dokumentace BOZP a PO
  • Kontrola dodržování předpisů, aktualizace dokumentů
  • Vyšetřování úrazů, analýza rizik
  • Kontrola dodržování legislativy
  • Provádění školení v oblasti BOZP a PO

Profil kandidáta:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost platné legislativy BOZP a PO
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxe na obdobné pozici
  • Práce s MS Office

Nabízíme:

  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího rozvoje

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba

  • Karlovy Vary
  • Statutární město Karlovy Vary
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. února
  • Louny
  • RYBKA SUPPORT s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Litvínov
  • ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační…
  • od 16 500 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Bruntál
  • Specialist Service, s.r.o.
Zveřejněno: 14. srpna

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

AJ analýza BOZP dění doba dodržování dokumentace dovolená HR inzerát inzeráty kandidát místa možnost Office OZP pec plat postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa praxe pružná pracovní doba příspěvek rozvoj řízení SOU specialist specialista společnost společnosti stravování školení uchazeč úraz vyšší vzdělání znalost dodržování předpisů dokument kontrola list navíc oblast oblasti PR profi pružná předpis případ přístup systém údržba volná pracovní místa vyšetřování