Hledáme lidem práci Manpower

BOZP specialista

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti v oblasti BOZP a chcete se dále rozvíjet? Chcete zažít nové výzvy? Tak mi zašlete Váš životopis!

Popis pozice:

  • zodpovědnost za kontrolu bezpečnosti práce
  • tvorba strategií týkajících se BOZP
  • udržování standartu ISO 18 001
  • kontrola plnění interních předpisů
  • provádění kontrol a auditů v oblasti BOZP
  • sledování nápravných opatření
  • řešní pracovních úrazů
  • školení zaměstnanců
  • zastupitelnost v oblasti ŽP a PO

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • praxe v oblasti BOZP
  • základní znalost požární ochrany a životního prostředí
  • organizační, plánovací a prezentační dovednosti, ochota se dále vzdělávat
  • flexibilita, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost
  • znalost MS office

Nabízíme:

  • zajímavou práci v moderní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a zajímavý bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • příspěvek na dopravné
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • příplatky na stravování
  • životní a penzijní připojištění
  • možnost odborného a kariérního růstu

  • Litvínov
  • ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační…
  • od 16 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Bruntál
  • Specialist Service, s.r.o.
Zveřejněno: 14. srpna
  • Veselí nad Lužnicí
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Tábor
  • Kutná Hora
  • Základní škola T.G.Masaryka Kutná Hora,…
  • od 20 165 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Olomouc
  • FASHION AND FASHION s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Pelhřimov
  • od 18 000 Kč
  • Ostrava
  • HRM Services s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

AJ angličtina audit benefit benefity bezpečnost bonus Bor BOZP den dění hodnocení HR interní ISO IT kandidát mezinárodní Most možnost náplň práce NDA nové odpovědnost Office ohodnocení OZP pec penzijní připojištění plán plat plnění pojištění pozice práce pracovní praxe prostředí příplatky připojištění příspěvek růst samostatnost sick day sledování specialist specialista společnost společnosti stravování stres školení týden týden dovolené navíc úraz vzdělání zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti znalost životopis dar dovednost dovolené finanční kariérní kontrola list náplň národní navíc oblast oblasti odbor odborné ochrany penzijní PR profi předpis řidič schopnost standard systém tvorba tým zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost životní