Hledáme lidem práci Manpower

Posila na interní HR

Lokalita Hodonín, okres Blansko
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jsme firma s kořeny sahajícími až do Skandinávie. Vyrábíme na zakázku zařízení sloužící k úpravě vzduchu, jeho teploty a vlhkosti. A protože se zpráva o tom, že svou práci děláme dobře, roznesla do všech koutů světa, tak už na všechnu práci v současném složení přestáváme stačit.

Našemu kolegovi se nedávno otevřela možnost, se ve své kariéře zase o něco posunout, a tím se nám na našem HR oddělení uvolnilo jedno místo.

Popis pozice:

Svůj čas v práci budete, samozřejmě, trávit i s našimi zaměstnanci. Během měsíce vždy přivítáte nováčky a postaráte se o to, aby se u nás cítili fajn. Také vás čekají společná školení, kterými je provedete.

Krom toho vás čeká ještě:

  • Nábor na naše volné výrobní pozice, kterých máme většinou stále dost.
  • HR administrativa v našem systému, ve kterém spravujeme veškerou personální agendu.
  • Spolupráce na projektech
  • Příprava eventů
  • Zpracovávání reportů a analýz

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolský titul se vám může hodit, ale nelpíme na něm. Jestli diplom nemáte, nahradí ho pořádná praxe na HR.
  • Potřebujeme někoho, kdo se nebojí angličtiny. U nás na HR pravidelně komunikujeme s kolegy ze zahraničí, takže bez mírně pokročilé znalosti angličtiny to nepůjde.
  • Svůj čas v práci si budete organizovat sami. Hledáme tedy někoho, o kom budeme vědět, že je na něj spoleh, a že se bude vždy snažit práci dotáhnout do zdárného konce, i když ráno vstane levou nohou.
  • Jedním z našich pomocníčků je starý známý Excel. Hodil by se nám tedy někdo, kdo s ním umí dobře pracovat.

Nabízíme:

  • Mzdu, kterou patřičně oceníme vaše zkušenosti a k tomu ještě odměny, jako jsou třeba vánoční prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Lekce angličtiny během pracovní doby

Práci v prostředí, kde to voní novotou a k tomu kolegy, kteří vás rádi vezmou mezi sebe, vše vám ukáží, a práce s nimi vás prostě jen tak neomrzí.

Jestli si myslíte, že by se vám u nás líbilo, tak mi pošlete svůj životopis na můj e-mail e-mail přes odpovědní formulář, nebo klikněte na ''odpovědět'' a já se Vám ozvu. Těším se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 57 000 – 62 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Olomouc
  • CLR OPTIK s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

administrativa AJ Bor den e-mail event firma hledám HR interní inzerát inzeráty IT kandidát Lom měsíc místa místo možnost nábor nová odměny penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa práva praxe prostředí připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti spolupráce stará starý školení teploty týden týden dovolené navíc uchazeč vyšší zahraničí zkušenosti znalost znalosti životopis doby dovolené kov navíc oddělení penzijní personální pomoc PR pracovní doby prémie profi projekt případ příprava přístup report systém v práci volná pracovní místa výrobní zaměstnanci zkušenost