Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Elektrotechnik pro slaboproud – pravidelný mzdový růst

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Děčín
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Hledáme nového kolegu, který se nám postará o závady a problémy s elektrickým proudem!

Co nabízíme?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení, motivační systém odměňování
  • Mzdový růst
  • Stabilní práce v mezinárodní společnosti, kde využíváme moderní prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenky/závodní stravování
  • Cafeterie, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
  • Zaškolení zkušeným kolegou

Co budete dělat?

  • Vyhledávat a odstraňovat závady elektrotechnických strojů
  • Provádění kontrol a údržby
  • Drobné úpravy el.zařízení
  • Aktivní práce se strojovou dokumentací

Koho hledáme?

  • SŠ/SU vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Min. rok praxe v oboru
  • Platná zkouška z vyhlášky č. 50/78 Sb.
  • Znalost práce na PC, ochota pracovat v týmu
  • Zájem o techniku a nové technologie
  • VÝHODOU – Pasivní AJ/NJ

V případě zájmu nám určitě zašlete Váš životopis!

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. dubna
  • Krupka
  • 24 000 – 28 000 Kč
včerejší
  • Krupka
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Děčín
  • KABELOVNA Děčín Podmokly, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • ELEKTROKOMPAKT s.r.o.
  • 29 000 – 49 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • RESTEL s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Modlany
  • KOTLE SÝKORA, s.r.o.
  • 23 000 – 37 000 Kč
  • Krupka
  • BMK Czech Technologies s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Krupka
  • Tivall CZ, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Dubí
  • AZ - Jeřáby, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • SEVEROČESKÁ BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA spol.…
  • 30 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • 31 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 21. října
  • Ostrava-město
  • KELCOM International OSTRAVA, spol. s r…
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 4. února
  • Bruntál
  • Bc. Jakub Albrecht
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 30. června
  • HAKO plus s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Třebíč
  • Industrial Engineering s.r.o.
  • 22 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Šumperk
  • GENERI, s. r. o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. července
  • Olomouc
  • CLR OPTIK s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna

IDS LocoCare s.r.o., COMPARTNER s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Skanska a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., NEIRO, s.r.o., HENNLICH s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., KABELOVNA Děčín Podmokly, s.r.o., Luděk Žemlička, ELEKTROKOMPAKT s.r.o., RESTEL s.r.o., KOTLE SÝKORA, s.r.o., BMK Czech Technologies s.r.o., Tivall CZ, s.r.o., Petr Stanislav, BARKMET, a.s., HZ Plus spol. s r.o., AZ - Jeřáby, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Architekt / architektka IT, Solutions Architect, Systémový inženýr / inženýrka, Vývojář / Vývojářka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Údržbář / Údržbářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Technik / technička automatizace

Děčín, Ústí nad Labem, Krupka, Litoměřice, Dubí, Homole u Panny, Modlany, Lhotka nad Labem

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

AJ Bor dění elektro elektrotechnik hledám hodnocení IT měření mezinárodní možnost nové odměňování ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění práce praxe prostředí připojištění růst řízení společnost společnosti stabilní stará stravenky stravování školení technik technologie vzdělání zkouška znalost životopis cafeterie dokument dovolené elektrický motivační mzdové mzdový národní obor PC penzijní PR problém profesní případ rok stroj systém technické technický technolog tým úpravy zájem závod