Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nová posila našeho týmu - řidič VZV + bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Litoměřice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 23.000 – 25.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní práci v přátelském prostředí? Tak to máme práci přímo pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme kolegy/ně do skladu. Pracuje se v třísměnném provozu. Velkou výhodou je praxe s řízením VZV. Co bude Vaší náplní práce? - manipulace s hotovými výrobky - údržba manipulační techniky Nástup možný IHNED. Nabízíme: - náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč - jistotu stálého platu v dominantní a rozvíjející se společnosti - motivační ohodnocení - roční bonus - práci v přátelském kolektivu a moderním prostředí - závodní dotované stravování Požadujeme: - chuť pracovat ve třísměnném provozu - časovou flexibilitu - pečlivost, spolehlivost a chuť k práci - praxi s řízením VZV Výhodou, ale ne podmínkou jsou jeřábnické a vazačské zkoušky

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března
  • Krupka
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Písek
  • Signalista
  • 19 280 – 21 020 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Jablonec nad Nisou
  • Jakub Jeřábek
  • 13 000 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 22. května

AC Jobs, s.r.o., Šmídl s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, EKOS-Žitenice s.r.o., Country Grill ČR, s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., PATOK a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Autodoprava Beránek s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RASTENBERGER s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Möbelix, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Filip Tenopír, CRI ameba.eu, s.r.o., ESON s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., Skanska a.s., CentralWork s.r.o., LABE WOOD s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., Vratislav Baudler, Eduard Revaj, Gardenline s.r.o., CTE CARGO Sped. s.r.o., Manh Dung Nguyen, Piller s.r.o., AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o., RAM Eurotrans s.r.o., VAF Logistics Service s. r. o., Tomáš Kraupner, Maso Jičín s.r.o., JD MX Transport s.r.o., K A P P A - P, spol. s r.o., TAMDA ÚSTÍ s.r.o., INSKY spol. s r.o., Neovia Logistics Services Czech Republic, s.r.o., ČSAD Slaný s.r.o., SEVSTAR s.r.o., INPEKO, spol.s r.o., Miroslav Cibrík, AUTO KADO spol. s r.o., EXPEDIS spol. s r.o., KAREKA, spol. s r.o., DYMOS dopravní a zemní stavby s.r.o., Daniel Kadlec, NIKA EURO TRANS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Domácí práce, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zedník / Zednice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Policista / Policistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Litoměřice, Celá ČR, Žitenice, Bohušovice nad Ohří, Lovosice, Siřejovice, Nové Dvory, okres Litoměřice, Velké Březno, Roudnice nad Labem, Ústí nad Labem, Štětí, Přestanov, Teplice, Krupka, Děčín, Dubí, Beřovice, Polepy, okres Litoměřice, Vrutice, Budyně nad Ohří

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

bonus bonusy Bor hledám hodnocení HR IT nábor náplň práce nová ohodnocení pečlivost plat práce praxe prostředí příspěvek řízení sklad SOU společnost společnosti stabilní stravování technik kolektiv motivační náborový náplň PR přátelské roční řidič techniky tým údržba závod zkoušky