Pokladní

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o provedení práce (dpp)
Lokalita Kladno
Firma ISS International Czech Republic s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Pokladní

Do našeho cateringového týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Pokladní. Naše představa o ideálním kandidátovi je uchazeč, kterému zodpovědnost není cizí slovo, je ochoten být flexibilní a práce s lidmi ho baví. Za odměnu získá mimo jiného i kolegy, kteří jsou skvělou partou a práce s nimi ho jednoduše bude bavit.

Náplň práce:

  • správa pokladního systému,
  • práce s hotovostí,
  • doplňování zboží v kantýně,
  • ostatní pomocné práce,
  • pracovní doba: víkendy 5:00 – 14:00 hod.

Co od Vás očekáváme:

  • komunikativnost, aktivní přístup k práci,
  • flexibilitu a týmového ducha (umět se přizpůsobit požadavkům provozu),
  • chuť pracovat,
  • fyzickou a psychickou odolnost a zdatnost,
  • příjemné vystupování.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce na DPP/DPČ,
  • mzda 170 Kč/hod.
  • nástup dle domluvy,
  • stabilní práci v silné mezinárodní společnosti,
  • výplata vždy do 15-tého na Vašem účtu.

  • Smíchov, Praha
  • the italians wine food a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 27. března
Nutně vás hledají
  • Stodůlky, Praha
  • MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. března
  • Praha
  • Michaela Jirsová
  • od 94 Kč / hod
Zveřejněno: 22. prosince
  • Praha
  • Barbora Růžičková
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 2. ledna
  • Brno
  • Tereza Baštová
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Pardubice
  • Delirest Services s.r.o.
  • 11 000 – 13 200 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Litovel
  • Pokladní
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 28. února
  • Trutnov
Zveřejněno: 20. února
  • Jinonice, Praha
  • Pokladní
  • 14 500 – 18 500 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • České Budějovice
  • Pokladní
  • od 15 700 Kč
Zveřejněno: 14. ledna
  • Zličín, Praha
  • Lenka FARUGOVÁ
Zveřejněno: 28. března
  • Jenišov
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Turnov
  • Lyudmyla Ostashová
  • 86 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 6. června
  • Olomouc
  • Pokladní
  • od 88 Kč / hod
Zveřejněno: 1. června

BHG Princ s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., K2 moto s.r.o., Mateřská škola Juarézova, příspěvková organizace, the italians wine food a.s., Infinite X Prague s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Dej si šodó s.r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Lidl Česká republika s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., AmRest s.r.o., Martin Peroutka, Delirest services s.r.o., Quality Shop s.r.o., KANZELSBERGER a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., ALPHA FLIGHT a.s., DECATHLON z.s., KB - BLOK systém, s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., CEPENA, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Daruj Květiny, s.r.o., XXXLutz, Česká pošta, s.p., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., JPS s.r.o., B2M.CZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., RANIDO, s.r.o., Future line, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., B & M Gastro, s.r.o., Matlok, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ALLTOYS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Someliér /Someliérka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 1 - Staré Město, Praha 4 - Braník, Praha 6 - Bubeneč, Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Dejvice, Praha 4 - Michle, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Třebonice, Praha 6 - Vokovice, Praha 5 - Motol, Praha 6 - Suchdol, Praha 6 - Břevnov, Praha 5 - Stodůlky, Praha 1 - Hradčany, Praha 7 - Troja, Jeneč, Beřovice, Rudná, okres Praha-západ, Horoměřice, Loděnice, okres Beroun, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Kozomín

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

catering doba DPČ DPP flexibilní hledám IT kandidát mezinárodní mzda náplň práce odpovědnost plat pokladní práce pracovní pracovní doba práva SOU společnost společnosti správa stabilní Týn uchazeč víkend výplata náplň národní Ostatní pomoc PR příjemné přístup stav systém tým