Fajn práce ve výrobě - až 35 000 Kč, skvělé benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Chodov, okres Sokolov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč
Kontakt Adéla Chmelová, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:
Chcete pracovat ve stabilní výrobní firmě, kde Vás čeká mzda až 35.000 Kč a spousta skvělých benefitů, jako např. příspěvek na dopravu a stravné či roční odměna? Přidejte se tedy do fajn týmu, hledáme šikovné kolegy. Praxe není třeba, vše vás rádi naučíme! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání).

Náplň práce (dle pozice):

  • obsluha a seřizování strojů
  • vyrovnání obrobků
  • seřízení funkcí stroje
  • kontrola kvality hotových výrobků

Místo výkonu práce: Chodov

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a šikovnosti – až 35.000 Kč/m
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravné
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměna
  • Možnost dobrovolných přesčasů
  • Kafetérie
  • Nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
  • Závodní jídelna
  • Wifi v areálu firmy
  • Práce ve stabilní a přátelské firmě

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12h směny: krátký a dlouhý týden)
  • Manuální zručnost
  • Bydliště v dojezdové vzdálenosti od Chodova

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE