Operátor výroby Valašské Meziříčí (+50% za přesčasy) 2 směny

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Valašské Meziříčí
Firma REAL JOB s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.200 – 25.000 Kč
Kontakt Vlastimil Kukol, zobrazit tel. číslo

Co od Vás očekáváme:

Pracujte pro jednoho z největších výrobců reproduktorů koncernu Volkswagen Group !

Práce je vhodná pro každého, nevyžadujeme předchozí praxi. Nabízíme možnost ubytování nebo příspěvku na dopravné. Pracuje se pouze od pondělí do pátku ve 2 směnném provoze, víkendy jsou volné!

Náplň práce:

  • kompletace reproduktorů do automobilů (nenáročná práce převázně v sedě)

Nabízíme:

  • stálé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • prémie, výkonostní odměny, docházkový bonus, směnový bonus
  • možnost práce přesčas – příplatek 50%
  • stravenky 100kč
  • příspěvek na dopravné (podle lokality)
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát