Obsluha VZV – Slaný! Čistý sklad, hezké peníze, svoz ZDARMA!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slaný
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.500 – 26.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Svět logisticky rozširuje svá místa. Sklad závodu na výrobu nemočničních lůžek ve Slaném na Kladensku hledá nové posily. Vlastníš průkaz na VZV a chceš využít svou možnost vydělat si už před Vánocemi hezké peníze? Volej ihned!

POPIS PRACOVNÍ POZICE
Náplní práce našich skladníků je zásobování výrobní linky, příjem a výdej ze skladu, nakládka a vykládka kamionů. Nesmí chybět práce s manipulační technikou VZV. Dělá se na tři směny.

CO NA VÁS ČEKÁ?

  • Mzdový výdělek našich zaměstnanců je ve výši 24 500 Kč
  • Svozová doprava ZDARMA z Kladna, Budyně nad Ohří a Zlonice
  • Za každý odpracovný den stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Najíst se můžete závodní jídelně – cena jídla již od 35 Kč
  • Neobejde Vás ani týden dovolené navíc
  • V případě nouze podáváme pomocnou ruku, a to týdenní zálohy ve výši 1 000 Kč
  • Přátelský přístup koordinátora vždy když to budete potřebovat

SPLŇTE PÁR PODMÍNEK A JSTE V NAŠEM TÝMU

  • Platný průkaz na VZV
  • Praxi na obdobné pozici
  • Plnoletost, spolehlivost a samostatnost

NEVÁHEJTE A VOLEJTE – JSME PLNĚ K DISPOZICI!
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo nám pošlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář. Můžete nás kontaktovat i telefonicky na zobrazit tel. číslo .

  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 80 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Úžice, Mělník
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Praha
  • Brátová Petra
Zveřejněno: 7. listopadu

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., DoDo Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., Quality Shop s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Šmídl s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., BONSAN s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., OK GARDEN s.r.o., PORR a.s., Zavolejsikurýra.cz a.s., C.S.CARGO a.s., Grafton Recruitment s.r.o., cargo-partner ČR s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., VansDeliver s.r.o., Special Security Service s.r.o., LeasingTeam s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., FIEGE s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., KOSMAS s.r.o., AC Jobs, s.r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Město Odolena Voda, PACKMAN´S PACK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Svářečský inženýr / inženýrka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 8 - Libeň, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Mělník, Celá ČR, Beřovice, Kladno, Číčovice, Středokluky, Pavlov, okres Kladno, Dobrovíz, Unhošť, Tuchoměřice, Jeneč, Červený Újezd, okres Praha-západ, Kozomín, Ptice, Hostivice, Úžice, okres Mělník, Horoměřice, Postřižín, Chýně

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

AJ Budyně Budyně nad Ohří den EU formulář job místa Most možnost nabídka nad Ohří náplň práce nové peníze plat pozice práce samostatnost sklad slaný směny stravenky technik telefon týden týden dovolené navíc Vánoce výdělek zaměstnanců zdarma životopis dar doprava dovolené jídla kontakt linky mzdový náplň navíc obsluha odpovědní oprava pomoc PR přátelský případ přístup slané vydělat výrobní závod