KOORDINÁTOR VÝROBY - zkušenost s vedením lidí / vhodné i pro ženu!

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Do středně velké firmy v Olomouci v oblasti výroby plastů, hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici Koordinátor výroby.

Důležitá je především silná osobnost s dobrou komunikací, zkušenost s vedením menšího týmu a ideálně zkušenost na obdobné pozici.

Hlavním úkolem na této pozici je zajistit komunikaci mezi všemi odděleními firmy, které mají vztah k výrobě. Půjde o předávání informací mezi směnami a výrobním manažerem, řešení problémů a organizovaní směny.

Se směnovým mistrem pak povedete čtyři operátory a jednoho seřizovače na směně.

Popis pozice:

Jedná se o pozici nově vzniklou a jejím cílem je zajistit komunikaci mezi všemi odděleními, předávání informací mezi směnami a výrobním manažerem, dále řešení problémů a organizovaní směny. Na tuto pozici bychom si představovali silnou osobnosti, ideálně ženu, se vzděláním technického zaměření Silnou vůdčí osobnost se zkušenostmi vedením lidí. Je potřeba být nakloněn třísměnnému provozu.

Profil kandidáta:

Od nové kolegyně / kolegy očekáváme strojírenské vzdělání (výuční list či SŠ) a zkušenosti na podobné pozici s vedením lidí (Parťák, Koordinátor, Směnový mistr / Mistrová apod.). Nezbytná je pak i silná osobnost a dobré komunikační schopnosti. Velkou výhodou pro další kariérní růst bude znalost AJ.

Jedná se o práci na 3 směny.

Nabízíme:

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno. Těšit se můžete i na dovolenou nad zákonný rámec, měsíční a roční bonus, příplatky, stravenky, flexipassy a spoustu dalších benefitů.

Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena