Montážní dělník / Operátor (ka) výroby -svozy zdarma,Benešov

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Benešov
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Kontakt Renáta Kryštofová, zobrazit tel. číslo

Pro našeho zákazníka automobilovou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici: Operátor(ka) výroby / montážní pracovník

Náplň práce:

  • montáž drobné autoelektroniky
  • FYZICKY NENÁROČNÁ PRÁCE
  • MODERNÍ ČISTÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ
  • 3 směnný (po – pá, 37,5 hodin / týden)
  • VHODNÉ I PRO OSOBY BEZ PRAXE
  • zajištěny zdarma svozy z Vlašimi, Votic a Týnce nad Sázavou

Požadujeme:

  • dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
  • manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)

Nabízíme:

  • odpovídající mzdu v závislosti na výkonu a kvalitě práce
  • výkonostní prémie a bonusy
  • fyzicky nenáročnou práci v moderním a nehlučném prostředí
  • 25 dnů dovolené
  • benefity na sport a kulturu
  • dotované závodní stravování

NÁSTUP: ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Benešov

Máte zájem o tuto nabídku?