Finanční analytik - pojistná matematika

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Iva Klimešová, zobrazit tel. číslo

Hledáme kandidáty/ky s pokročilou znalosti MS Excel, zkušenostmi v oblasti financí (controlling a příprava závěrkových operací) a povědomí o fungování pojišťovny, případně s praxí v tomto segmentu.

Popis pozice:

  • Výpočet technických rezerv a příprava podkladů pro čtvrtletní účetní závěrku
  • Spolupráce na přípravě rozpočtu společnosti a střednědobém plánu
  • Čtvrtletní aktualizace rozpočtu
  • Studie a analýza stávajícího portfolia (monitorování rizik)
  • Provádění kontrol, studií a ad hoc analýz výsledků

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, pojišťovnictví/bankovnictví
  • Praxe v oblasti financí controlling / účetní závěrky
  • Mluvená a psaná angličtina (úroveň min. B2) – denní využití
  • Pokročilá znalost MS Excel - využití na denní bázi

Nabízíme:

  • Pracovat pro přední pojišťovací společnost v oblasti B2B pojištění pro bankovní, spotřebitelské, telekomunikační a maloobchodní trhy.
  • Zajímavou práci, při které se nebude nudit a možnost nastartování kariéry v mezinárodní společnosti.
  • Prostor pro vlastní nápady a inovaci.
  • Zaměstnanecké benefity a školení, včetně pružné pracovní doby a možnosti pracovat částečně z domova,
Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist