Hledáme lidem práci Manpower

Supplier Quality Engineer

Lokalita Slaný
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

What will your day in the office look like:

  • As a Supplier Quality Engineer, you will be working within a small international team of 12 with colleagues mainly from Germany, China, and India
  • You will be responsible to transfer technical and quality requirements to the supplier and take care that suppliers are capable to provide qualified parts
  • Analysing situation at supplier side (audits, performance evaluation, etc.)
  • Responsibility mainly for suppliers in Central / Eastern Europe (Czechia, Slovakia, Poland, Baltic Countries, Romania)

Profil kandidáta:

Who are we looking for:

  • Someone who has solid experience in quality management and would like to work on international projects and be part of a great team of professionals
  • Knowledge and experience in supplier selection, evaluation, and development methodologies
  • Experience with mechanical categories but not limited to that
  • Willingness to traveling to suppliers up to 50 %
  • Knowledge of ISO 9001, IATF, FMEA, PPAP, APQP, SPC

Nabízíme:

What will you get in a return:

  • 5 weeks of vacation
  • Company car
  • Pension contribution
  • Annual bonus 15 %
  • Meal vouchers
  • Flexible working hours
  • Innovative and dynamic working environment
  • Support of an excellent Global Team

  • Kostelec, Tachov
  • Bc. Martina Lukášová, MBA
  • 38 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. září
  • Kladno
  • LEGO Production s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. srpna
  • Humpolec
  • DIEUPHUONG-HP s.r.o.
  • 16 280 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 15. května
  • Střelice, Brno-venkov
  • HAIFA DESIGN, a.s.
  • 26 000 – 28 500 Kč
  • Rychnov u Jablonce nad Nisou
  • ANTIKHAUS, a.s.
  • od 19 000 Kč
  • Karviná
  • VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • 16 100 – 16 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Hostivice, Klecany, Louny, Praha, Beroun, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Most, Ústí nad Labem, Říčany, okres Praha-východ, Teplice

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

audit bonus EU ISO IT kandidát management náplň práce Office pozice práce centra limit náplň PC PR profi