Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Prodavač v řeznictví

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

Globus je rodinná obchodní firma s tradicí od roku 1828, kdy v sárském St. Wendelu pan Franz Bruch otevřel malý obchod s potravinami. Stávající majitel pan Thomas Bruch řekl „Přál bych si, abychom pro naše zákazníky a zaměstnance byli stále výjimeční“.

Do našeho opravdového řeznictví hledáme šikovné prodavače a prodavačky.

Co Vás čeká

  • Příprava zboží pro pultový a samoobslužný prodej (krájení / balení uzenin a masných výrobků)
  • Prezentace a prodej nabízeného sortimentu – denně zakládáme čerstvé zboží
  • Příprava a doplňování ochutnávek pro zákazníky

Co od Vás čekáme my

  • Vyučení v oboru nebo nasbírané zkušenosti
  • Alespoň částečná znalost sortimentu, ochotu naučit se náš sortiment
  • Týmovost – kolegové se na vás musí spolehnout, stejně jako vy na ně (ochota pracovat v týmu)
  • Pracovitost – práce to není jednoduchá, ale stojí za to

Pracovní doba

  • Dvousměnný provoz – nepravidelně rozložená pracovní doba
  • Při plánování směn se snažíme vyjít vstříc i individuálním potřebám

Co u nás získáte
Stabilní zaměstnání s možností pracovního rozvoje
Odpovídající mzdové ohodnocení
K vaší mzdě nabízíme zaměstnanecké benefity
Pracovní oděv a pracovní pomůcky (plášť, trička, kalhoty, čepice, boty)
Teplé a studené nápoje v průběhu směny

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
včerejší
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Jatky Sojka s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • České Budějovice
  • Jihočeská masna, s.r.o.
  • 16 000 – 22 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 26. září
  • 17 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • Lišov, České Budějovice
  • Jatka Lišov - Petr Číhal s.r.o.
  • 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • ASPERA, spol. s r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Poděbrady
  • Petr Komorník
  • od 8 000 Kč
  • Český Dub
  • Career agency s.r.o.
  • 14 800 – 35 000 Kč
  • Brno
  • DAAD plus s.r.o.
  • Kopřivnice
  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • od 11 000 Kč

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Areklama s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Proveon, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Globus ČR, v.o.s., 21 Consult Group s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., TextilEco a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, ISAN Radiátory s.r.o., MUNIPOLIS s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Česká pošta, s.p., SMS finance, a.s., Wittchen s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PTF financial s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SOMISO s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., XXXLutz, Větrník, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ALIFEA s.r.o., STAVOSPOL, s.r.o., ASPIRA Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Nejbaby s.r.o., T-Mobile Czech Republic a.s., PetCenter CZ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., RANOB s.r.o., Enantis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., K&L Rock Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Asistent / Asistentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Marketingový asistent / asistentka, Mediální asistent / asistentka, PR specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ benefit benefity Bor boty den doba firma hledám hodnocení IT kolegové možnost náplň práce nová obchodní oděv ohodnocení plán plánování práce pracovní pracovní doba rozvoj směny stabilní vyučení v oboru zaměstnanec zaměstnání zkušenosti znalost kov mzdové náplň obchod obor PR prezentace prodej příprava rok tým vyučení zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost