Hledáme lidem práci Manpower

Jeden z nejlepších zaměstnavatelů na vysočině rozšiřuje svůj výrobní tým!!!!

Lokalita Humpolec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete pracovat pro jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Vysočině? Právě teď máte jedinečnou šanci!!!! Právě hledáme nové kolegyně a kolegy do výrobního závodu v Humpolci.

Popis pozice:

Co bude Vaším úkolem?

Budete efektivně zajišťovat využití techniky při výrobě kompresorů klimatizace do aut různých značek. Budete zodpovědný za dílčí část nebo kompletní výrobu daného výrobku. Budete testovat kvalitu na konci výrobní linky.

Profil kandidáta:

Požadujeme od Vás

minimálně základní vzdělání, manuální zručnost, chuť učit se novým věcem a rozvíjet již získané dovednosti, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

Nabízíme Vám

základní mzdu 20.500 Kč/měs.

příspěvek za odpolední a noční směny a za přesčasovou práci až 4.500 Kč/měs.

výdělek až 25.000 Kč/měs.

půlroční odměny

měsíční bonusy závislé na hospodářských výsledcích společnosti

6 týdnů dovolené

dotovanou závodní kantýnu a teplé jídlo pro všechny směny

svozová doprava - Jihlava, Kamenice nad Lipou, Pelhřimov

pracovní oblečení za Vás vypereme, vy se nemusíte o nic starat

bezplatné služby závodního lékaře

místo výkonu: Humpolec

Seřizovač CNC Strojů

Nutně vás hledají
  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Dolní Cerekev
  • Vojtěch Javůrek
  • 20 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 23. dubna
  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
Zveřejněno: 19. dubna
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
včerejší
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Ostrava
  • Jana Kichner
  • 5 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Liberec
  • Robenstav - Universal, s.r.o.
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Chomutov
  • FANAK s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Vokovice, Praha
  • LARD s.r.o.
  • Žebrák
  • KOVODRUŽSTVO, výrobní družstvo v Žebráku
  • od 113 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Komárov, Beroun
  • Hedvika Koželuhová
  • 15 000 – 17 000 Kč
  • Záměl
  • Marcela Fröhdeová
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Staré Město, Praha
  • JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o.
  • 21 500 – 30 000 Kč
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
  • Otrokovice
  • Schätzle shoes CZ, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • Nika travel s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Praha
  • BestDrive Czech Republic s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. května

DAKO-CZ, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., FOREST CLASSIC s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Vojtěch Javůrek, FLEXIMA s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ReindeerOIL s.r.o., AC Jobs, s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., SKYCLEAN s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Polysan, SIMIX GROUP s.r.o., Ing. Jiří Papst, INTERMONT s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., TopolWater, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., BAKKER, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Novoveská servisní, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Specialista / specialistka kvality

Třemošnice, Jihlava, Humpolec, Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Hybrálec, Dolní Cerekev, Polná, Zruč nad Sázavou, Chotěboř, Oudoleň, Vlašim, Krucemburk, Polnička, Čáslav, Žďár nad Sázavou, Vrdy, Vysočina, Divišov, Kutná Hora, Úžice, okres Kutná Hora, Hlinsko, okres Chrudim, Postupice

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ bonus bonusy den hledám Humpolec IT jídlo Jihlava Kamenice Kamenice nad Lipou kandidát místo nad Lipou náplň práce nové oblečení odměny Pelhřimov plat pozice práce pracovní přesčas příspěvek směny společnost společnosti technik Týn výdělek výkon vzdělání zaměstnavatel Zruč bezplatné dané díl doprava dovednost dovolené kolegyně lékař linky měsíční náplň odpovědný oprava PR profi roční služby techniky test tým úkol výrobní závod