V profesi "Keramik / Keramička" aktuálně nabízíme 16 nabídek práce.

Hledaná profese "Keramik / Keramička" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Brno", "Praha", "Ostrava".

  • Zlín
  • LEVEL 02, a.s.
  • od 18 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
CoorsTek Advanced Materials Turnov s.r.o., Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace, Glas IN s.r.o., TSA Formentor s.r.o., T & T - trade Holding EU SE, STAMONT-METAL International,spol. s r.o., LEVEL 02, a.s., Keramika Celina s.r.o., Ceramics Mindset s.r.o., Cihelna Polom, spol. s r.o., Keramika CZ s.r.o., KVARTEX spol. s r.o., KERAMIKA DUB s.r.o., VT HRANICE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Keramik / Keramička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Obráběč / Obráběčka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Turnov, Olomouc, Vyškov, Hostomice, okres Teplice, Bílina, Zlín, Lešetice, Mariánské Lázně, Polom, okres Přerov, Stráž nad Nisou, Rosovice, Valašské Meziříčí, Vsetín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

AJ Ali auto automobil Ben benefit benefity Bor co den do dokumentace IT je k ke kol krom ku kvality měření měsíc mezi mezinárodní mobil na nad NDA Nick o ob od penzijní připojištění plat po pod pojištění práce pracovní praxe pro před při příplatky připojištění příspěvek Ria řízení s se SOU společnost společnosti stravenky to Tom Turnov u v ve vo z za zámečník ze znalost hodnocení Ina možnost náplň práce ohodnocení operátor růst sport stravné bez CV činnost Dan dění dle domov druh EU hlavní HR chování Ida kurz Lom Luže místo na dobu neurčitou nařízení vlády nemoc Nika nová nové ode odpovědnost Olomouc plán plánování pracovní poměr pracovník prostředí prostřednictvím proti přede směny spolupráce stabilní stravování třídění úprava vedoucí výkon výroba vz vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnání zaslání zdravotní změny Bílek dělník e-mail Michal Tim vně Vyškov zdravotní stav telefon doba hmotná odpovědnost Ivo komunikace kraj pečlivost pracovní doba sklad škody vedení vod vzhledem k zástupce Bílina Ela iOS Nela Lada výhody zaměstnavatel Zlín Miroslav mzda pec pozice lázně Marián Mariánské Lázně pracovníci místa Oto podnik Tomáš ubytování životopis angličtina Ema email firma flexibilní Chodov Irma kancelář nabídka nový obchodní Office postup pracovní pozice reklama školení Velký via vstříc Elen Elena Helena Lena zaměstnanec zaměstnanecké výhody Zruč český dub Hranice instalatér instalatéři Most pracovní dny Sam samostatnost systém
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Keramik / Keramička
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena