V profesi "Keramik / Keramička" aktuálně nabízíme 17 nabídek práce.

Hledaná profese "Keramik / Keramička" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Praha", "Ostrava", "Plzeň".

  • Zlín
  • LEVEL 02, a.s.
  • od 18 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
CoorsTek Advanced Materials Turnov s.r.o., Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace, Randstad HR Solutions s.r.o., T & T - trade Holding EU SE, STAMONT-METAL International,spol. s r.o., LEVEL 02, a.s., Keramika Celina s.r.o., Ceramics Mindset s.r.o., Cihelna Polom, spol. s r.o., Keramika CZ s.r.o., KVARTEX spol. s r.o., KERAMIKA DUB s.r.o., TSA Formentor s.r.o., VT HRANICE s.r.o., Glas IN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Keramik / Keramička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Zubní technik / technička, Obráběč / Obráběčka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Turnov, Olomouc, Praha, Hostomice, okres Teplice, Bílina, Zlín, Lešetice, Mariánské Lázně, Polom, okres Přerov, Stráž nad Nisou, Rosovice, Valašské Meziříčí, Vsetín, Vyškov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

AJ Ali auto automobil Ben benefit benefity Bor co den do dokumentace IT je k ke kol krom ku kvality měření měsíc mezi mezinárodní mobil na nad NDA Nick o ob od penzijní připojištění plat po pod pojištění práce pracovní praxe pro před při příplatky připojištění příspěvek Ria řízení s se SOU společnost společnosti stravenky to Tom Turnov u v ve vo z za zámečník ze znalost hodnocení Ina možnost náplň práce ohodnocení operátor růst sport stravné bez CV činnost Dan dění dle domov druh EU hlavní HR chování Ida kurz Lom Luže místo na dobu neurčitou nařízení vlády nemoc Nika nová nové ode odpovědnost Olomouc plán plánování pracovní poměr pracovník prostředí prostřednictvím proti přede směny spolupráce stabilní stravování třídění úprava vedoucí výkon výroba vz vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnání zaslání zdravotní změny 3D Amy bonus dík díky Ela fyzio hledám interní inzerát Iva Ivo kurzy nabídka nabídka práce nábor nový odpověď Oleg Ota otázky pec pečlivost podle podpora postup rozvoj software spoření systém školení Tea teambuilding technik technologie ukončení zkušenosti Zruč zubní doba hmotná odpovědnost komunikace kraj pracovní doba sklad škody telefon vedení vod vzhledem k zástupce Bílina iOS Nela Lada výhody zaměstnavatel Zlín e-mail Miroslav mzda pozice lázně Marián Mariánské Lázně pracovníci dělník místa Oto podnik Tomáš ubytování životopis angličtina Ema email firma flexibilní Chodov Irma kancelář obchodní Office pracovní pozice reklama Velký via vstříc Elen Elena Helena Lena zaměstnanec zaměstnanecké výhody český dub Hranice instalatér instalatéři Most pracovní dny Sam samostatnost vně Bílek Michal Tim Vyškov zdravotní stav
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Keramik / Keramička
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena