Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Pomocný/á kuchař/ka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Nusle, Praha
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Pro naši školní jídelnu na Praze 4 hledáme spolehlivou kolegyni/kolegu na pozici Pomocný/á kuchař/ka.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příprava sortimentu snídaní a svačin
  • příprava surovin k dalšímu zpracování
  • přílohy, saláty, moučníky
  • pomocné práce v kuchyni

POŽADUJEME:

  • vyučení a praxe v oboru výhodou
  • flexibilitu, ochotu a příjemné vystupování
  • svědomitost a dochvilnost

NABÍZÍME:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • pracovní dobu PO-PÁ na ranní směnu od 7:00 do 15:30
  • zvýhodněné stravování
  • širokou škálu benefitů

Nástup od 1.9.2018.
V případě Vašeho zájmu kontaktuje pana Hartmana na tel.: zobrazit tel. číslo .

  • Smíchov, Praha
  • the italians wine food a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 27. března
Nutně vás hledají
  • Malá Strana, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Praha
  • Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Ovčáry, Kolín
  • Pomocný kuchař/ka
  • 13 300 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Hranice, Přerov
  • Manpower
Zveřejněno: 15. srpna
  • Jablonec nad Nisou
  • Technik údržby
  • od 35 000 Kč

Mateřská škola Juarézova, příspěvková organizace, DoDo Czech s.r.o., the italians wine food a.s., Infinite X Prague s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., BHG Princ s.r.o., Dej si šodó s.r.o., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., B & M Gastro, s.r.o., Burger King, Cafetrade, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Augustine Management s.r.o., Kro Kitchen s.r.o., RESTPOINT, s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, McDonald`s ČR spol. s r.o., Spojka Events s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Food Delivery International s.r.o., Česká pošta, s.p., Drafted.gg s.r.o., Rextim holding a.s., ADEBA s.r.o., LITE z.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Centrum sociálních služeb Praha 2, 21 Consult Group s.r.o., European massage s.r.o., EAGLE FITNESS s.r.o., JLV, a.s., ARAMARK, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 1429/68, příspěvková organizace, Daniel Menšík, Belok, s.r.o., PIZZA COMPANY s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., HOSPODSKA Špork s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., Martin Hájek, LPP Czech Republic, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., PRO SECURITY SE, Bageterie Boulevard, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, abc květiny s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Someliér /Someliérka, Správce / správkyně IT, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Uklízeč / Uklízečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Sportovec / Sportovkyně, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Promotér / Hosteska, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Finanční specialista / specialistka

Praha 6 - Bubeneč, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Nové Město, Praha 1 - Staré Město, Praha 6 - Dejvice, Praha 4 - Podolí, Praha 3 - Žižkov, Praha 1 - Hradčany, Praha 1 - Malá Strana, Praha 8 - Karlín, Praha 4 - Krč, Praha 6 - Vokovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Veleslavín, Praha 9 - Hloubětín, Praha 4 - Michle, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Vršovice, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Chodov, Praha 5 - Třebonice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Letňany, Praha 5 - Hlubočepy

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

benefit Bor hledám IT náplň práce práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí společnost společnosti stravování kolektiv kontakt náplň národní obor pomoc PR přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí případ příprava rok školní vyučení