Hledáme lidem práci Manpower

ELEKTROTECHNIK SERVISU – férový přístup, práce v centru Brna

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte elektro vzdělání a za sebou praxi v oblasti servisu a údržby zařízení? Preferujete samostatnou a různorodou práci?

Pokud ano, mám pro vás tuto novoroční nabídku.

Popis pozice:

  • Realizace oprav a preventivní údržby elektro zařízení (ne výrobních strojů)
  • Dodržování smluvených termínů jednotlivých akcí
  • Zjišťování závad a příprava podkladů pro nacenění jejich opravy
  • Cestování v rámci centra Brna (ne daleké výjezdy)

Profil kandidáta:

  • Vzdělání v elektro oboru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Platné osvědčení 50/78Sb min §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Fyzickou zdatnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Důkladné zaškolení + spolupráce se zkušenými kolegy
  • Férové ohodnocení na základě praxe
  • 5 týdnů dovolené + 3 sickdays
  • Možnost práce přesčas
  • Prostor pro profesní růst
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • Další zaměstnanecké odměny

Pokud vás nabídka oslovila, neváhejte mě kontaktovat pro více podrobností. Budu se těšit!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Roztoky, Praha-západ
  • Eaton Elektrotechnika s.r.o.
  • od 67 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna

O2 Czech Republic a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Manuvia Job s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PTF financial s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Větrník, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Věra Pietrasová, RANOB s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., AMNproTrade s.r.o., HANYA corporation s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., Avardy s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., FORUM STANY s.r.o., Česká pošta, s.p., META-PYRO, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., CREW-MONT s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní prodejce / prodejkyně, Dopravce / Dopravkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Kovář / Kovářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Bor dodržování elektro elektrotechnik event hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát místa Most možnost nabídka odměny ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe přesčas připojištění příspěvek růst řízení samostatnost SOU společnost společnosti spolupráce stravování školení technik uchazeč výjezd výjezdy vyšší vzdělání zaměstnanec zkušenosti centra cestování dovolené kontakt oblast oblasti obor opravy penzijní PR profesní profi případ příprava přístup roční servis sickday stroj termín volná pracovní místa výrobní zaměstnanecké zkušenost