Hledáme lidem práci Manpower

Specialista BOZP a PO

Lokalita Kopřivnice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáš novou příležitost, kde využít své znalosti a zkušenosti v oblasti bezpečnosti práce? Láká tě dynamické prostředí renomované automotive společnosti s velmi dobře nastavenými procesy? Pokud se navíc domluvíš anglicky, pak ti nabízíme fajn práci a spoustu lákavých benefitů k tomu.

Místo výkonu práce: Novojičínsko

Popis pozice:

✔ řešení okolností vzniku pracovních úrazů na pracovišti a jejich příčin

✔ vyhledávání rizik na pracovišti a návrhy ke zlepšení

✔ školení požárních hlídek na pracovištích

✔ vytváření manuálů

✔ plnění legislativních požadavků v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

✔ školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO

✔ provádění interních auditů na pracovištích

Profil kandidáta:

✔ min. SŠ vzdělání technického zaměření (ideálně obor bezpečnostní inženýrství)

✔ odborná způsobilost v prevenci rizik dle Zákona č. 309/2006 Sb. v platném znění

✔ znalost ISO 45 001

✔ praxe v oboru BOZP a PO výhodou

✔ komunikativní znalost anglického jazyka (denní využití)

✔ samostatnost, flexibilita, rozhodnost, pečlivost

Nabízíme:

✔ moderní pracovní prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží

✔ odměnu před dovolenou a Vánoci, podíl na zisku společnosti

✔ příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

✔ příspěvek na dopravu

✔ 5 týdnů dovolené

✔ doprava firemními autobusy do zaměstnání a zpět zdarma /z Rožnova pod Radhoštěm a Nového Jičína

✔ podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje

✔ velmi chutné jídlo v závodní jídelně (25 Kč,- polévka, hl.jídlo, salát)

✔ vlastní lékaře, fyzioterapeuty, psychologa

✔ jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory

✔ odměnu za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu

✔ flexibilní systém elektronických benefitů

✔ zvýhodněné tarify telefonování

✔ programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

Pokud tě pozice zaujala, pošli mi svůj životopis, ráda se ozvu s podrobnostmi.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Chomutov
  • Lenka Venturová
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. prosince
  • Klášterec nad Ohří
  • Manpower
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 8. ledna
  • Hrádek nad Nisou
  • Markéta Kloučková
  • 50 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. února
  • Manpower
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Hradec Králové
  • Team Assistant
Zveřejněno: 14. července
  • České Budějovice
  • Číšník-Servírka
  • od 23 800 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Plzeň
  • Manpower
  • 25 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Plzeň
  • Manpower
  • 60 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 4. února

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

AJ anglicky audit auto benefit bezpečnost Bor BOZP CV den dění důchod elektro EU flexibilní fyzio fyzioterapeut HR interní inzerát inzeráty inženýr ISO IT Jičín jídlo kandidát měření místa místo Most možnost nová nové odměny OZP pec pečlivost penzijní připojištění plat plnění pod Radhoštěm pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní prostředí praxe procesy prostředí připojištění příspěvek psycholog rozvoj Rožnov růst samostatnost seminář SOU specialist specialista společnost společnosti stáž školení Tábor tarif tarify telefon uchazeč úraz výkon vyšší vzdělání zaměstnanců zaměstnání zdarma zdraví zkušenosti znalost znalosti životní pojištění životopis anglické cvičení dar díl dny doprava dovolené firemní jazyk klub kov legislativní lékař list místo výkonu práce na pracovišti navíc oblast oblasti obor odbor odborná odborné ochrany oprava osobní penzijní PR proces profesní profi program programy příležitost případ přístup řešení stav systém technické volná pracovní místa zahraniční závod zkušenost způsobilost životní