Hledáme lidem práci Manpower

Strojírenský technolog - fleixibilní prac. doba

Lokalita Bohumín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáš uplatnění na pozici technologa a máš přehled a zkušenosti ve strojírenství? Domluvíš se anglicky a umíš nebo se rád doučíš také technologie na CNC strojích? Pak využij příležitost ve stabilní české společnosti v Bohumíně, která přináší na trh zajímavé technické inovace a hledá nového kolegu do svého týmu.

Popis pozice:

✔ analýza stávajících výrobních procesů a návrh jejich optimalizace

✔ řešení vzniku výrobních vad a příčin v procesu

✔ vývoj nových jednoúčelových strojů v rámci týmové spolupráce

✔ revize současných a tvorba nových kontrolních plánů, zkušebních a technologických předpisů a postupů

✔ návrhy nových strojních zařízení a úpravy stávajících

✔ práce s konstrukční dokumentací, navrhování způsobů kontroly a měření parametrů výrobků

✔ spolupráce v mezinárodních týmech

Profil kandidáta:

✔ min. SŠ vzdělání technického zaměření

✔ praxi z pozice technologa ve strojírenské výrobě

✔ znalost AJ na komunikativní úrovni (řešení reklamací, atd.)

✔ řidičské oprávnění sk.B

✔ flexibilita a ochota pracovních cest, včetně zahraničních

✔ samostatnost, proaktivnost, schopnost hledat nová řešení

Nabízíme:

✔ stabilní zaměstnání v české firmě s dlouholetou tradicí

✔ možnost podílet se na nových projektech a rozvoji daného výrobního střediska, včetně mezinárodní spolupráce

✔ práce v přátelském kolektivu

✔ motivující platové ohodnocení s možností dalšího růstu dle zaškolení a pracovního výkonu

✔ pružná pracovní doba s možností flexibilního začátku a konce pracovní doby

✔ dovolená 5 týdnů

✔ příspěvek na stravné v závodní jídelně

✔ vánoční odměna

✔ příspěvek na volnočasové aktivity jako je sport, dovolená a relax v rámci kafetérie

✔ odměna při pracovním jubileu

✔ možnost bezplatného využití služeb podnikového právníka

Pokud tě pozice zaujala, pošli svůj životopis, ráda se ozvu s podrobnostmi.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie

  • Benešov
  • BAEST Machines & Structures, a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. října
  • Roztoky, Praha-západ
  • Eaton Elektrotechnika s.r.o.
  • od 67 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. ledna
  • Lanškroun
  • KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad…
  • od 21 750 Kč
  • Lanškroun
  • Kitron Czech a.s.
  • od 35 000 Kč
  • České Budějovice
  • EKOGLOBALSTAV s.r.o.
  • od 17 300 Kč
  • ALZHEIMER HOME z.ú.
  • 26 000 – 38 000 Kč
  • DomeStyl s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • JARYGROUP s.r.o.
  • 17 300 – 18 000 Kč

Lead - Project Advices s.r.o., KOVONA SYSTEM, a.s., Comac jobs s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Pragolematik s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Zámečník / Zámečnice, Vedoucí týmu / Team leader, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Elektronik / Elektronička

Mošnov, Český Těšín, Třinec, Bílov, okres Nový Jičín, Ostrava, Rychvald, Bohumín, Orlová

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

AJ analýza anglicky Bohumín doba dovolená EU flexibilní hledat hodnocení HR inovace inzerát inzeráty IT kandidát Luže měření mezinárodní místa Most možnost nová nové ohodnocení plán plat podnik postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa právník pružná pracovní doba příspěvek reklama rozvoj růst řízení samostatnost SOU společnost společnosti spolupráce sport stabilní stravné školení technologie uchazeč uplatnění volno výkon vyšší vzdělání zaměstnání zkušenosti znalost životopis bezplatné české dané díl doby dokument kolektiv kontroly kov národní odměna oprávnění platové ohodnocení PR pracovní doby právní proces procesů profi projekt pružná přátelské předpis příležitost případ přístup řešení řidič řidičské oprávnění schopnost stroj strojírenství technické technolog trh tvorba tým úpravy volná pracovní místa výrobní zahraniční závod zkušební zkušenost