Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

STAVBYVEDOUCÍ BRNO (až 80.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby, Mistr / Mistrová, Stavbyvedoucí, Stavební dozor
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 60.000 – 80.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Stavební společnost s dlouhodobou tradicí a působením převážně na území celého Jihomoravského kraje, zabývající se výstavbou bytových a nebytových budov.

Hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

STAVBYVEDOUCÍ BRNO (až 80.000 Kč)

Náplň práce:

  • Zajištění kompletního chodu na stavbě, organizaci pracoviště i zásobování.
  • Kontrola dodávek materiálu na stavby, kontrola jeho kvality.
  • Koordinace práce podřízených pracovníků, jejich rozdělení na stavby.
  • Řízení činností podle projektové dokumentace, kontrola souladu prováděných prací s PD.
  • Efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení.
  • Zápisy do SD, zajištění podkladů pro fakturaci, sestavení zprávy a informovat vedení společnosti o stavu zakázek, spolupráce s ostatními středisky.
  • Zodpovědnost za dodržování bezpečnosti při výstavbě zakázek.

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání min. střední odborná škola stavební.
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 5 let.
  • Technické myšlení, znalost projektové stavební dokumentace.
  • Samostatnost při řešení svěřených úkolů
  • Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office – Word, Excel).
  • Schopnost řídit a vést své podřízené, organizační a rozhodovací schopnosti.
  • Řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Neformální pracovní prostředí s rodinnou atmosférou.
  • Práci na HPP nebo IČO.
  • Volné víkendy.
  • Motivační systém ve vazbě na výsledku zakázek.
  • Notebook a mobilní telefon.
  • Služební vozidlo i k soukromým účelům.
  • Nástup možný: IHNED.
  • Místo výkonu práce: Brno a okolí.

  • Brno
  • QUALIFORM, a.s.
  • 28 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 23. dubna
Nutně vás hledají
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Brno
  • Broker Consulting, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Modřice
  • GARCON s.r.o.
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Hořovice
  • ALTESE s.r.o.
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. dubna
  • Hořovice
    Benefity:
  • Veleslavín, Praha
  • Gema Services s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Ústí nad Labem
  • VITRANS s.r.o.
  • 29 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. března

Ústav územního rozvoje, Cotton-MM s.r.o., QUALIFORM, a.s., 21 Consult Group s.r.o., Skanska a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Novitim s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., energo synergy group s.r.o., Cross buildings s.r.o., PMK.CZ s.r.o., Trenkwalder a.s., JISTU recruitment s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Věra Pietrasová, CREW-MONT s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Broker Consulting, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Ponita s.r.o., SIaP Speciální izolace a povrchy, s.r.o., GARCON s.r.o., VIVO CONNECTION, spol. s r.o., DENI-STAV s.r.o., Bohumír Haut

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Skladník / Skladnice, Makléř / Makléřka, Technik / technička IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Tesař / Tesařka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Architekt / Architektka, Geodet / Geodetka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Statik / Statička, Nástrojář / Nástrojářka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Specialista / specialistka v energetice, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka státní správy, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Technik / technička automatizace

Brno, Židenice, Brno, Tuřany, Brno, Bílovice nad Svitavou, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Želešice

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ bezpečnost Bor Brno činnost den dodržování dokumentace IT kraj kvality Luže Microsoft Microsoft Office místo mobil moravské Most náplň práce odpovědnost Office práce pracoviště pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí řízení samostatnost služební SOU společnost společnosti spolupráce telefon uživatelská znalost vedení víkend výkon vzdělání znalost dokument kontrola koordinace materiál místo výkonu práce mobilní motivační myšlení náplň odbor odborná Ostatní PC PR projekt projektové řešení řidič schopnost schopnosti stav stavební stroj střední systém škola technické tým úkol uživatel