Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

PRODEJNÍ TECHNIK - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (30-40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč
Kontakt Andrea Babáková, zobrazit tel. číslo

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Hledáte práci na pozici, kde budete komunikovat se zákazníky a dodavateli? Chcete pracovat přímo v Brně a využívat anglický jazyk? Máte vzdělání v oblasti strojírenství nebo elektro? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná obchodní společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost využít Vaše technické znalosti a jazykové dovednosti na pozici:
PRODEJNÍ TECHNIK - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (30-40.000 KČ

Náplň práce:

  • Technická a obchodní komunikace s klienty
  • Zpracovávání technických řešení dle požadavků
  • Objednávání produktů u zahraničních dodavatelů.
  • Administrativní zabezpečení obchodních případ

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ strojírenského nebo elektro zaměření
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • Zájem o vzdělávání se v oboru

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 25 dní dovolené.
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Příspěvek na stravné.
  • Lokalita: Brno - město

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát