Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Pracovník do skladu / řidič VZV - ranní, odpolední směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Mošnov
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte novou pracovní příležitost? Jste zkušený řidič VZV nebo mate zkušenosti ve skladu?
Tak to hledáme právě Vás pro našeho významného klienta v logistickém provozu v Mošnově

Náplň práce:

  • * manipulace s výrobky na vstupu a výstupu v rámci skladu
  • * příjem, skladování a kontrola zásilek
  • * odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
  • * práce se skladovým terminálem, skenování zásilek
  • * práce s VZV či retrákem, ruční manipulace se zbožím ve skladě

Požadujeme:

  • * platné oprávnění k obsluze elektrického paletového vozíku
  • * praxi ve skladu a zkušenost s řízením VZV
  • * zkušenost s regálovým zakladačem výhodou
  • * zkušenost s prací se čtečkami výhodou
  • * v případě pozice pikera – ruční balení zásilek – VZV netřeba

Nabízíme:

  • * mzdu 25 000,– Kč ( hrubého) + příplatky
  • * bonusy, příplatky za přesčasy
  • * práci pouze na ranní a odpolední směnu
  • * stabilní zaměstnání se smlouvou na hlavní pracovní poměr
  • * 25 dní dovolené k čerpání ročně
  • * volné víkendy
  • * příspěvek na dopravu
  • * příspěvek na stravování / stravenkový paušál
  • * čisté pracovní prostředí a příjemný kolektiv
  • * NÁSTUP IHNED

Životopis zašlete na e-mail: Odpovědět na inzerát nebo
zavolejte na tel.číslo: zobrazit tel. číslo

  • Ostrava
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Dominika Pomp
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. července
  • Lužec nad Vltavou
  • Petra Vránek Miřatská
  • 26 000 – 31 000 Kč
  • Kobylnice, Brno-venkov
  • Hana Gajárková
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • České Budějovice
  • Kateřina 21 consult
  • 37 800 – 57 000 Kč

BATZ CZECH, s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Comac jobs s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., Šmídl s.r.o., AMES s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, TATRA TRUCKS a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., RenoServices, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, LogicVision s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., Trenkwalder a.s., ARAMARK, s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., M + D MARKET s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Skanska a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Chovtrans spol. s r.o., KLIM cars s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Přepravní kontrolor / kontrolorka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Policista / Policistka, Shift leader / Vedoucí směny

Frýdlant nad Ostravicí, Ostrava, Mošnov, Celá ČR, Sedlnice, Studénka, Jistebník, Bravantice, Kopřivnice, Bílov, okres Nový Jičín, Bílovec, Olbramice, okres Ostrava-město, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Frenštát pod Radhoštěm, Nošovice

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

bonus bonusy e-mail HR IT náplň práce NDA plat pozice práce pracovní pracovník přesčas přesčasy sklad kolektiv kontrola kov náplň poměr PR řidič směna