Seřizovač - Absolvent (30-40.000 Kč)

Brno
30.000 – 40.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Advantage Consulting, s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Expert C2)
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou
Vhodné také pro

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte strojírenské vzdělání a poohlížíte se po své první práci? Láká Vás práce na pozici seřizovače strojů a jste ochotný pracovat v nepřetržitém provozu? Hledáte stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu? Pokud ano, hledáme právě Vás!

SEŘIZOVAČ - ABSOLVENT (30-40.000 KČ)

Náplň práce:

* Seřizování vstřikovacích lisů
* Nasazování vstřikovacích forem a jejich rozjezd
* Zajištění plynulého provozu výroby
* Pravidelná údržba strojů a forem
* Spolupráce s kolegy z kvality a údržby
* Práce ve směnném provozu (12hodinové směny)

Co od Vás očekáváme:

* SOU/SŠ vzdělání strojírenského směru
* Praxi na pozici seřizovače výhodou
* Manuální zručnost, technické myšlení
* Ochotu pracovat na směny (12hodinové)

Co Vám můžeme nabídnout:

* Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
* Týden dovolené navíc
* Příspěvek na stravování
* Jazykové kurzy
* Možnost kariérního růstu
* Firemní akce

* Místo výkonu práce: Brno

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Brno Brno
  • 45 000 – 54 999 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
Pokorny industries s.r.o. | Pokorny industries s.r.o. | Líšeň, Brno Líšeň, Brno
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. srpna
Trenkwalder a.s. | Trenkwalder a.s. | Brno Brno
  • 44 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. srpna
MARKOS Production s.r.o. | MARKOS Production s.r.o. | Horní Heršpice, Brno Horní Heršpice, Brno
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 19. srpna
KOVO - PLAZMA s.r.o. | KOVO - PLAZMA s.r.o. | Brno Brno
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
FERMAT CZ s.r.o. | FERMAT CZ s.r.o. | Slatina, Brno Slatina, Brno
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
KOVO - PLAZMA s.r.o. | KOVO - PLAZMA s.r.o. | Brno Brno
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
Národní ústav pro autismus, z.ú. | Národní ústav pro autismus, z… | Vinohrady, Praha Vinohrady, Praha
  • 14 000 – 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. ledna
TNtech, s.r.o. | TNtech, s.r.o. | Město Touškov Město Touškov
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. ledna
Česká pošta, s.p. | Česká pošta, s.p. | Holešovice, Praha Holešovice, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. ledna
Ing. Petr Čacký | Ing. Petr Čacký | Turnov Turnov
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. ledna
D-Eco Friendly Company s.r.o. | D-Eco Friendly Company s.r.o. | Nový Hradec Králové, Hradec Králové Nový Hradec Králové, Hradec…
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 15. ledna
Kongresové centrum Praha, a.s. | Kongresové centrum Praha, a.s. | Nusle, Praha Nusle, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. ledna
Digilive s.r.o. | Digilive s.r.o. | Kunovice, Uherské Hradiště Kunovice, Uherské Hradiště
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. ledna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
HOFMANN WIZARD s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., FERMAT CZ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Dopravní podnik města Brna, a.s., Diallogue Česká republika a.s., Advantage Consulting, s.r.o., IFE-CR,a.s., RAVEN CZ a.s., Pokorny industries s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia Job s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., AC Jobs, s.r.o., CARLING AUTO, spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., VERTI s.r.o., SHS Transmissions s.r.o., EDYMAX Job Czech a.s., O.K. solution, s.r.o., STAREZ - SPORT, a.s., PROKOP MOSTY s.r.o., SilentLab s.r.o., MARKOS Production s.r.o., CeMS-CO s.r.o., Orienta Czech s.r.o., CentralWork s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., KOVO - PLAZMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Bowling centrum Brno s.r.o., Česká pošta, s.p., JISTU recruitment s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Ředitel / ředitelka nákupu, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Strojní mechanik / mechanička, Procesní inženýr / inženýrka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Slatina, Brno, Černovice, Brno, Modřice, Chrlice, Brno, Líšeň, Brno, Horní Heršpice, Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Celá ČR, Lesná, Brno, Střelice, okres Brno-venkov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT