Operátor/ka výroby

Lokalita Polnička
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do rozrůstající se české rodinné společnosti, která se specializuje na výrobu malých a středně velkých technických plastových dílů, hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici: Operátor/ka ve výrobě.

Popis pozice:

- obsluha vstřikovacího lisu

- práce s drobnými plastovými součástkami

- kontrola výrobků a nahlašování vad

- vyplňování příslušných dokumentů ve výrobě, průvodních lístků,

- balení dílů do určených obalů dle balících předpisů

- fyzicky nenáročná práce - vhodné pro ženy!

Profil kandidáta:

- zodpovědnost a pečlivost

- dobrý zdravotní stav - především zrak

- chuť naučit se něco nového

- ochota pracovat v dvousměnném provozu

- předchozí zkušenost z výroby vítána

Nabízíme:

- práci na HPP v rostoucí české společnosti

- čisté moderní pracovní prostředí

- rodinné zázemí a osobní přístup

- odpovídající mzdové ohodnocení + variabilní složka mzdy

- 4 týdny dovolené + 2 dny navíc

- dotované stravování - možnost výběru z několika druhů jídel

- příspěvek na penzijní připojištění a další benefity

- nástup možný ihned

- místo výkonu práce: Polnička

Těšíme se na Vaše reakce a životopisy!