Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč

Lokalita Kralupy nad Vltavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s TIG svařováním a platný svařovací certifikát? Bydlíte v Kralupech nad Vltavou a okolí, akceptujete práci ve vícesměnném provozu? Nabízíme stabilní, různorodou a zajímavou práci v čistém prostředí, u které je navíc možný profesní růst. Zatím pracujeme na jednu směnu. Pokud Vás tyto řádky zaujaly, dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vaše reakce.

Popis pozice:

· Splnění stanovené kvality svárů

· Svařování produktů metodou TIG - hliník

· Zodpovědnost za svařovací zařízení-provedení jejich kontroly a čištění

· Realizace tréninku operátorů

Profil kandidáta:

· Platný svařovací certifikát

· Zkušenosti s TIG svařováním (ruční i robotické)

· Flexibilita a pozitivní myšlení

· Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni velkou výhodou

Nabízíme:

· Zajímavou a různorodou práci na HPP v Úžicích (dobře dostupné z Kralup nad Vltavou a okolí)

· Příspěvek na dojíždění

· Možnost spolupracovat na novém projektu v elektromobilitě

· Odpovídající mzdové ohodnocení

· Bonusy

· Profesní růst na pozici Team Leader

· Práci v příjemném, čistém pracovním prostředí

· 25 dní dovolené

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Prostějov
  • Nikol Marková
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • České Budějovice
  • Mgr. Věra Preislerová
Zveřejněno: 16. února
  • Brno
  • Adela Turkova
  • 30 000 – 39 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 10. října
  • Brno
  • Simona Křížanová
  • 19 000 – 23 500 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • Skanska
Zveřejněno: 11. srpna
  • Skanska
Zveřejněno: 18. července
  • Praha
  • Skanska

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FIEGE s.r.o., Město Odolena Voda, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, Stokvis Promi s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia FairJob s.r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., H&B Group s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., Daniel Menšík, Markmont, s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., CigDus s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SZ-Czech 1 spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., OK klima s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Zahradní architekt / architektka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 7 - Troja, Praha 6 - Bubeneč, Praha 6 - Ruzyně, Praha 8 - Libeň, Praha 9 - Letňany, Praha 1 - Staré Město, Postřižín, Odolena Voda, Klecany, Zdiby, Beřovice, Dobrovíz, Slaný, Mělník, Hostivice, Kladno

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

AJ akce bonus bonusy den dění elektro hodnocení IT kandidát kvality mobil možnost nad Vltavou náplň práce nové odpovědnost ohodnocení operátor pec plat plnění pozice práce pracovní prostředí příspěvek růst řízení stabilní svařování vedení zkušenosti znalost životopis anglické certifikát dovolené jazyk kontroly myšlení mzdové náplň navíc PR profesní profi projekt příjemné případ robot ruční zkušenost