Hledáme lidem práci Manpower

Flexi brigáda v callcentru až 190Kč/hod. v Ostravě.

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Skvélá (nejen) letní brigáda, kde si můžeš volit směny dle svých potřeb, přátelský kolektiv mladých lidí z Ostravy hledá novou posilu do týmu!
Pokud tě baví obchod a finance, máš chuť se dál vzdělávat a přitom si velmi slušně vydělat, jsme to, co hledáš!
Budeš zákazníkům pomáhat orientovat se na trhu financí a pojištění a u toho všeho budeš sedět v příjemně klimatizovaném prostředí :).

Popis pozice:

Budeš komunikovat se zákazníky, kteří si nechali porovnat nabídky a chtějí se o tom poradit se skutečným odborníkem.
Nejedná se tedy o žádné nevyžádané hovory a nátlakový prodej.
Zákazníkům pomůžeme vybrat tu nejvhodnější variantu, která jim ušetří peníze a zároveň je dostatečně ochrání a zabezpečí.

Profil kandidáta:

Baví tě mluvit s lidmi a umíš vysvětlit rozdíl mezi dobrým a ještě lepším?
Máš zkušenosti s jakýmkoliv prodejem?
Rozumíš si s počítačem a MS Office ti nedělá žádný problém?
Pokud máš maturitu a na všechno jsi odpověděli ano, tak je skoro vyhráno.

Nabízíme:

Dobrou práci umíme velmi dobře ocenit. Smlouva na DPP a k tomu řada dalších benefitů: - možnost volení směn - kvalitní zaškolení je u nás samozřejmostí - propracovaný bonusový systém - čisté prostředí a fajn kolektiv Pokud nemáš zkoušku o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, pomůžeme ti se na ní připravit.

Budeme se těšit na tvůj životopis, který zašlete na e-mail přes odpovědní formulář, nebo prokliknutím na odkaz.

Nebo se ozvěte už dnes na zobrazit tel. číslo a přidejte se do našeho týmu!

  • Mladoňovice, Chrudim
  • AGRO Liboměřice a.s.
  • od 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. července
  • Děčín
  • Okresní soud v Děčíně
  • od 16 980 Kč
Zveřejněno: 16. července
  • Chotusice
  • STAVBY Karpíšek s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Trainee program – první práce pro absolventy

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ benefit bonus Bor brigáda DPP HR IT kandidát Most možnost nabídky náplň práce Office peníze pojištění pozice práce prostředí rozdíl Skuteč směny smlouva školení zkušenosti životopis bezpečí dané díl dobro finance kolektiv kov kvalitní náplň obchod odbor odborné počítač PR problém prodej profi přátelský rok systém trh tým vydělat zákazník zkušenost způsobilost