Volné místo ve firmě LIKOV s.r.o.

SEŘIZOVAČ/ELEKTROÚDRŽBÁŘ - OD 35 000 Kč, PŘÍSPĚVEK 30 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kuřim
Firma LIKOV s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč
Kontakt Petra Rampulová, zobrazit tel. číslo

O nás

LIKOV s.r.o.

Naší hlavní činností je výroba stavebních profilů pro sádrokartonové konstrukce, omítky a tepelnou ochranu budov ETICS. Profily vyrábíme tvářením hliníkového nebo ocelového plechu a extruzí plastů. Ceníme si práce každého zaměstnance a věříme, že vzájemná komunikace, spolupráce, podpora a přátelská atmosféra přispívají ke spokojenosti našich zaměstnanců. Naším cílem je fungující a přátelský tým, který dokáže společnými silami dosáhnout skvělých výsledků.

O nás

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu.

Vzhledem k nákupu dalších výrobních linek posilujeme náš tým oddělení údržby. Výroba a strojový park jsou srdcem naší firmy. Pokud jste tedy technický typ a láká Vás práce v naší stále rostoucí a stabilní společnosti, neváhejte zaslat Váš životopis.

Aktuálně hledáme seřizovače na ranní směnu (pracovní dny pondělí až pátek 6:00–14:30 hod, volné víkendy) se zkušenostmi v údržbě/seřizování vč. elektro údržby.

Novému kolegovi předáme veškeré informace získané naší dosavadní praxí, na pozici zaučíme.

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Kuřim

Hledáte práci nebo zvažujete dlouhodobě změnu a zaujala Vás pozice výše? Rádi byst se dozvěděli víc?
Kontaktujte mě zasláním Vašeho životopisu. Ráda zodpovím Vaše dotazy a v případě Vašeho zájmu si sjednáme schůzku, kde vás podrobně seznámíme s pracovní náplní, mzdovými podmínkami, popíšeme možnosti mzdového růstu. Uděláte si tak jasnou představu o nabízené práci.

Náplň práce:

  • Provádění seřizování, údržby a preventivních kontrol výrobních linek
  • Přestavby výrobních linek
  • Vyhledávání a analýza příčin poruch, opravy závad

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost v údržbě/seřizování vč. elektro oprav a elektro údržby nebo na obdobné pozici

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzdu min. od 35 000 Kč, dle zkušeností
  • Další mzdový růst dle získávané odbornosti
  • Pololetní a roční prémie
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč
  • Přátelská atmosféra rodinné české společnosti, naslouchající vedení
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní jídelna, výběr z 5 jídel denně, příspěvek na oběd
  • Jasně stanovené směny s pevnou pracovní dobou

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE