Volné místo ve firmě KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Kontrolor kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Rožnov pod Radhoštěm
Firma KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 27.000 Kč

O nás

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Společnost KOH-I-NOOR RONAS díky svým mnohaletým zkušenostem poskytuje svým zákazníkům komplexní služby od podílu na vývoji výlisku, konstrukční návrh formy až po samotný výlisek s montáží. Formy pro externí lisovny firma samozřejmě odzkouší a doporučí vhodné parametry k sériovému lisování, samozřejmostí je následná údržba a opravy forem. Hledáme nové perspektivní a motivované zaměstnance, kteří by měli zájem posílit náš pracovní tým.

Co od Vás očekáváme:

Co vás čeká
Provádění kontrolních činností nutných k zabezpečení vstupní, mezioperační a výstupní kontroly na lisovně plastů, dle platné kontrolní dokumentace a v návaznosti na normy ISO, s cílem zamezení průniku neshodných výrobků k interním i externím zákazníkům. Sledování procesu výroby, průběžně a statisticky, analyzování příčin neshodných výrobků. Zajišťování evidence a archivace výrobních vzorků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojnické)
  • znalost čtení strojírenské technické dokumentace, znalost práce na PC
  • aktivní a zodpovědný přístup při výkonu činností, samostatnost, pečlivost, komunikační schopnosti
  • výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici a znalost prostředí automotive
  • výhodou je znalost metod a nástrojů kvality

Co vám můžeme nabídnout
Nabízíme zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci v nepřetržitém provozu (12hodinové směny, krátký a dlouhý týden), prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays.
Mzda (brutto): od 25.000 Kč/měsíc.
V případě zájmu o volné pracovní místo zašlete prosím svůj životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování