Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač náborový příspěvek 30.000 Kč

Lokalita Lanškroun
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového parťáka na pozici Seřizovače, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou pro elektrotechnický a automobilový průmysl. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Ostrov u Lanškrouna

Popis pozice:

seřizování strojů pro sériovou výrobu dílů zejména pro automobilový průmysl, dle technologických a kvalitativních požadavků, s ohledem na plnění norem a postupů

práce s technickou dokumentací

zodpovědnost za stav nástrojů - zelený lístek, lokace nástrojů, vyplňování seřizovacích karet

ovládání rovnačky a odvíječe, příprava mazadel a oleje

ovládání lisu PME a RAVNE (přestavba, seřizování)

Profil kandidáta:

vyučení ve strojním oboru nebo praxe na obdobné pozici

jeřábnické a vazačské zkoušky, případně zaškolíme zdarma

práce v dvousměnném nebo nepřetržitém provozu – dle preferencí

Nabízíme:

férový plat dle zkušeností

náborový příspěvek 30.000 Kč

25 dní dovolené + docházkový bonus 6 dní placeného volny, pokud dodržíte 100% docházku

příspěvek na stravování, dotované nápojové automaty

svozová doprava (svozové auto, zastávky dle potřeby)

7,5 hod pracovní doba (37,5 hod týden)

příspěvek na penzijní připojištění, odměna – životní výročí, odměna za doporučení nového zaměstnance

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

AJ auto automobil bonus bonusy Bor den doba elektro hledám IT kandidát kvalita Lanškroun místo mobil nábor náplň práce nové odpovědnost Ostrov penzijní připojištění plat plnění pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba praxe připojištění příspěvek SOU společnost stravování týden výkon zaměstnanec zdarma automat automobilový průmysl české člen dar díl dokument doprava dovolené firmy kov lokace místo výkonu práce náborový náplň nástroj obor odměna oprava penzijní placené PR profi projekt průmysl přátelské přestavba případ příprava stav stroj technický technolog tým vyučení zaměstnanecký zkoušky zkušenost životní