Hledáme lidem práci Manpower

SALES CONTROLLER (+ služební vůz)

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

- reporting a controlling pro obchodní oddělení společnosti
- pricing, analýzy, trendy, nastavení nových kanálů a reportingu pro region CEE
- participace na zpracování měsíční závěrky a přípravě ročního plánu, odpovědnost za ucelenou agendu reportingu pro obchodní oddělení, analýza režijních nákladů a odchylek k plánu, zpracování měsíční výsledovky dle obchodních kanálů, její analýza a reporting
- analýzy obchodních marží dle zákazníků, kategorií, obchodních kanálů apod.
- velmi úzká spolupráce s ostatními odděleními a dalšími členskými společnostmi ve skupině vč. mateřské společnosti v Belgii
- podpora managementu v operativních rozhodnutích

Profil kandidáta:

- vzdělání ekonomického směru
- praxi na pozici Sales Controller min 2 roky, ideálně z prostředí FMCG
- AJ – komunikativní znalost slovem i písmem
- výbornou znalost práce na PC (nutná znalost zejména Excelu – pokročilá úroveň, SAP výhodou)
- analytické schopnosti, přesnost, systematický přístup

Nabízíme:

- služební automobil
- 25 dní dovolené, stravenky, kurzy AJ, notebook a telefon
- dotované stravování ve firemní kantýně
- zdarma veškeré produkty společnosti
- penzijní pojištění
- perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
- přátelský a stabilní tým

  • Chrášťany, Praha-západ
  • VELKÁ PECKA s.r.o.
  • 36 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března
Nutně vás hledají
  • Stodůlky, Praha
  • MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 25. března
  • Praha
  • EVROPA realitní kancelář
  • 60 000 – 120 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
včerejší
  • Český Krumlov
  • Manpower
Zveřejněno: 26. dubna

HOBRA - Školník s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., VLNIKA s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., K2 moto s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Lidl Česká republika s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., Martin Peroutka, KANZELSBERGER a.s., Quality Shop s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Orifarm Supply s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., Pizza Hut, Lagardere Travel Retail, a.s., DECATHLON z.s., KB - BLOK systém, s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., CEPENA, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Daruj Květiny, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., JPS s.r.o., Möbelix, B2M.CZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Česká pošta, s.p., RANIDO, s.r.o., Future line, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., Česká spořitelna, a.s., ALLTOYS, spol. s r.o., Atlas Advertising Group s.r.o., FIEGE s.r.o., CIAIS Retail, s.r.o., Levi Strauss Praha, spol. s r.o., Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace, LPP Czech Republic, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., CentralWork s.r.o., LKQ CZ s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., TESCOMA s.r.o., Eco Face s.r.o., mBlue Czech, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Michle, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 4 - Braník, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 6 - Vokovice, Praha 5 - Motol, Praha 6 - Břevnov, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Dejvice, Praha 7 - Troja, Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Staré Město, Horoměřice, Loděnice, okres Beroun, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Kozomín, Králův Dvůr, Úžice, okres Mělník

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

AJ analýza auto automobil Bor ekonom kandidát kurz kurzy Luže management mezinárodní místo mobil náplň práce obchodní odpovědnost plán podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní místo prostředí reporting služební služební auto společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky stravování system telefon trendy Týn vzdělání zaměstnání zdarma znalost analýzy člen dar dovolené firemní měsíční náklad náplň národní obchod oddělení Ostatní PC penzijní penzijní pojištění PR profi přátelský přístup region report roční rok schopnost schopnosti stav trend tým zákazník