Pohodová práce ve výrobě i bez praxe,bez nočních směn

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Bystřice nad Pernštejnem
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 23.000 – 26.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáte stabilní práci s volnými víkendy bez nočních směn? Jste manuálně zruční, samostatní a spolehliví? Přidejte se do fajn kolektivu v mezinárodní firmě – není potřeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný ihned nebo dle dohody a je možný přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Pozice je vhodná pro muže i ženy!

A co bude Vaším úkolem?

  • kontrola a obsluha strojů
  • navíjení cívek, vkládání prokladů
  • práce s drobným ručním nářadím

Místo výkonu práce: Bystřice nad Perštejnem

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu dle šikovnosti
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dovolenou
  • práci jen na dvě směny bez nočních
  • sick day
  • příspěvek na životní pojištění
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • věrnostní příspěvek
  • práci v čistém a moderním prostředí

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní 6:00–14:00, odpolední 14:00–22:00) (po-pá)