Skladový dělník/manipulant - pouze 2 směny

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Firma ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.000 – 28.000 Kč
Kontakt Dominika Rozsívalová, zobrazit tel. číslo

Jsi fyzicky zdatný a máš technické vzdělání a chuť do práce?
Do Olomouce hledáme skladové dělníky/manipulanty s nástupem ihned! Jedná se manipulaci a plnění LPG lahví, práce jen na 2 směny!

Náplň práce:

  • Plnění LPG lahví
  • Obsluha plynových a tlakových zařízení
  • Údržba palírny

Požadavky:

  • Fyzická zdatnost – manipulace s břemeny 20–25kg
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Technické vzdělání

Nabídka:

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Pracovní doba: 5:00–13:00/13:00–21:00, volné víkendy
  • Nástupní mzda 132 Kč/hod + příplatky
  • Stravenkový paušál
  • Možnost záloh na mzdu

Máte zájem o tuto nabídku?